Vaše nová obchodní adresa

BUDĚJOVICKÁ ALEJ

Antala Staška 2027/77

PSČ 140 00 Praha 4 - Krč

Budějovická alej

Umístěte sídlo Vaší společnosti na reprezentativní adrese v jedné z nejatraktivnějších business lokalit v rámci Prahy! Tuto lokalitu s výbornou dopravní dostupností si jako za své sídlo vybrala již celá řada renomovaných mezinárodních společností.

 • Přímo u metra C
  Budějovická
 • NONSTOP provoz 24
  hod denně, 7 dní v 
  týdnu
 • Recepční na patře,
  zasedací místnosti
 • Moderní budova
  třídy “A”

Skvěle umístěná BUDOVA CENTRA

Business Centrum Budějovická alej je určena zájemcům s citem pro moderní design a umění moderní architektury. Architektonický návrh zpracoval prestižní ateliér Loxia a vyhlášená švédská architektka Eva Gräne. Skandinávský styl je patrný již při prvním pohledu na budovu, který uchvátí masivní dřevěné žaluzie a okenní rámy.

Kombinace bílé a antracitově šedé barvy dodá budově na vznešenosti. Díky vhodnému umístění budovy nabízí všechna patra krásný výhled na jižní část Prahy.

Reprezentativní kancelářské centrum nabízí 38 designových klimatizovaných kanceláří na klíč a dvě konferenční místnosti.

Popis našichKANCELÁŘSKÝCH PROSTOR

Kanceláře Scott & Weber se nacházejí ve 2. patře. Je zde 38 plně vybavených zařízených kanceláří s možností pronájmu od 1 pracovního místa na jeden den, měsíc i několik let. Kanceláře jsou klimatizované, zařízené luxusním nábytkem. Klienti mají neomezený přístup do centra pomocí čipových karet.

Příznivé služby a jejich ceník

Popis služby

Sídlo KOMFORT je služba splňující zákonné povinnosti na sídlo společnosti s možností pronájmu kancelářských prostor a zasedací místnosti.

Sídlo BYZNYS je služba pronájmu zařízené kanceláře nebo zasedací místnosti včetně umístění sídla a zázemí společnosti.

Sídlo BYZNYS obsahuje například neomezené využití odpočinkové (relax) zóny s připojením na internet, neomezenou konzumaci nápojů v kuchyňce centra, okamžitou avizaci o doručené poště, využití telefonního a faxového čísla recepce aj.

Klient má možnost využít celou řadu doplňkových služeb jako např. službu Telefonní operátorka, nadstandardní zviditelnění firmy, možnost přeposílky došlé pošty a mnoha dalších.

Ceník služeb

V měsíčním poplatku jsou zahrnuty tyto služby Sídlo
KOMFORT
Sídlo
BYZNYS
Korespondenční adresa Korespondenční adresa pro příjem pošty i k využití na firemních vizitkách a obchodních materiálech.
Souhlas & označení sídla společnosti Poskytnutí sídla společnosti zapsaného v obchodním rejstříku, označení sídla v souladu se zákonem u vstupu do prostor.
Možnost pronájmu denní kanceláře nebo zasedací místnosti Pronájem vlastní kanceláře vybavené nábytkem se zabezpečeným připojením k internetu v provozní době centra.
Počet předplacených hod. pronájmu denní kanceláře nebo zasedací místnosti * 0 hod. od 12 hod. do 48 hod.
Příjem a úschova došlé pošty Příjem a úschova doručené pošty vyškolenými recepčními, evidence doporučené pošty v knize příchozí pošty.
Vyzvednutí doručené pošty Vyzvednutí doručené pošty na recepci Scott & Weber v provozní době centra (Po-Pá, 8:30-17:00 hod.)
Oznámení o doručení pošty emailem Odeslání oznámení o doručení zásilky na email klienta. Komfort: 1x týdně, Byznys: okamžitě
Telefon & Fax Využití centrálního telefonního a faxového čísla
Odpočinková (relax) zóna Možnost využití odpočinkových prostor v centru s připojením k internetu.
Neomezená konzumace nápojů Konzumace nápojů (kvalitní káva, čaje, mléko, voda) v kuchyňce centra.
Parkování Možnost parkování před/v budově centra.
Měsíční poplatek (cena bez DPH) ** Cena za měsíc při předplatném na 2 roky 1 190 Kč 1 390 Kč
Cena za měsíc při předplatném na 1 rok 1 590 Kč 1 790 Kč

* Platí pro smlouvy uzavřené na dobu 12 měsíců pro variantu 12 hod pronájmu, za blok dalších 12 předplacených hodin denní kanceláře nebo zasedací místnosti se účtuje 200 Kč/měsíc. Hodiny pronájmu denní kanceláře nebo zasedací místnosti lze libovolně čerpat. Pronájem je možné rezervovat přes rezervační systém Scott & Weber. Minimální počet hodin čerpání pronájmu u denní kanceláře jsou 4 hodiny, u zasedací místnosti 1 hodinu. Bloky přeplacených hodin jsou možné objednávat pouze pro 12 hod. Maximální čerpání 48 hod./rok.

** Cena neobsahuje jednorázový aktivační poplatek ve výši 1 400 Kč bez DPH.

Doplňkové služby k sídlu na Praze 4

 • Pronájem denní kanceláře
  na 1-4 dny v měsíci

  Pronájem vlastní plně vybavené kanceláře s internetem a s neomezenou konzumací nápojů v provozní době centra za zvýhodněnou cenu.

  od 750 Kč/den
 • Pronájem zasedací místnosti

  od 550 Kč/ hod.
 • Blok 12 předplacených
  hodin denní kanceláře
  nebo zasedací místnosti

  200 Kč/ měsíc
 • Přeposílka pošty

  Přeposlání pošty na adresu určenou klientem.

  200 Kč / měsíc
  + reálné poštovní
  náklady
 • Skenování došlé pošty

  V případě přání zásilku naskenujeme dle Vašich požadavků.

  200 Kč / měsíc
 • Telefonní operátorka

  Unikátní telefonní číslo obsluhované telefonní operátorkou přijímající telefonní hovory jménem firmy klienta s možností přesměrování hovoru.

  550 Kč / měsíc
  + reálné tel. náklady
 • Full Service

  Zajištění vkladu do obchodního rejstříku včetně přípravy návrhu změny v OR včetně změny na ostatních úřadech.

  4 000 Kč
  + reálné náklady
 • Nadstandardní zviditelnění firmy

  Umistění loga na informativních tabulích

  od 350 Kč / měsíc

Atraktivní adresa centra

Praha 4, Budějovická alej
Antala Staška 2027/77, Praha 4, PSČ 140 00
Telefon: +420 234 703 300
Email: info.budejovickaalej@scottweber.cz

Dopravní spojení

Auto
Loc: 50°2'33.616"N, 14°26'53.837"E

Bus
118, 121, 124, 205, 332, 335, 337, 339, 362

Metro
Červená trasa C, stanice Budějovická, 3 minuty chůze.

Popis lokality BC Budějovická alej na Praze 4

Kancelářské prostory pro sídla na Praze 4 s necházejí v oblasti v okolí Budějovického náměstí, kde se rozkládá BC Budějovická alej, je považována za nejdynamičtěji se rozvíjející administrativně komerční centrum v Praze. Budějovická alej je strategicky umístěna v blízkosti stanice metra C Budějovická s přímým napojením na dálnici D1 a Pražský okruh s přímou dostupností do centra Prahy. Výhodou je skvělá občanská vybavenost, přímé sousedství městského úřadu, polikliniky, obchodního centra a velkým množstvím restaurací, kaváren, bank a hotelů. Se sídlem na Praze 4 se vaše společnost zviditelní.


Nezávazná poptávka

Zašlete nám svůj dotaz a nezávaznou nabídku obdržíte obratem nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle:
800 550 570 (zelená linka)