ŘEŠENÍ NA MÍRU PRO VELKÉ FIRMY

Vytvoříme pracovní prostory přizpusobené vašim specifickým potřebám a firemní identitě. Staráme o vše od vyhledání lokality, návrh řešení, realizace a řízení provozu.

VELKÉ FIRMY MUSÍ ZVLÁDNOUT VELKÉ VĚCI...

avšak navrhnout, zařídit a provozovat inspirativní a moderní pracovní prostředí zvládat nemusí! Scott & Weber vám vytvoří privátní kancelářský prostor s vaším logem, vlatním brandem a atraktivním designem a zajistí 5* služby a flexibilní smluvní podmínky.

Jak to funguje?

 • Lokalita

  Najdeme pro vás požadovanou lokalitu, buď v našich budovách nebo vyhledáme jinou nemovitost, podepíšeme za vás dlouhodobou nájemní smlouvu a převezmeme kapitálové výdaje.

 • Strategie a návrh řešení

  Zjistíme od vás, jak týmy pracují. Společně s našimi architekty a technologickými specialisty navrhneme dipoziční řešení pode vašich potřeb.

 • Realizace na klíč

  Postaráme se o vše od stavebního Fit-outu, nákupu, vybavení prostor, po zařízení a nadesignování centra dle vašeho korporátního brandingu.

 • Provozování centra

  Postaráme se o vše, o personál, technologie, energie a služby, bezpečnost, to nejlepší občestvení až po akce pro zaměstnance.

ŘEŠENÍ PRO PRIVÁTNÍ A KORPORÁTNÍ PROSTORY

Office Suites
20+Členů

Vlastní plně zařízený prostor pro větší týmy k okamžitému užívání s možností vlastní zasedací místnosti, call boxu a individuálních dispozic a s výhodou přístupu ke všem prostorům a službám sdíleného kancelářského centra.

Příklady reálného řešení
Požadavek: 50 pracovních míst s okamžitou dostupností, vlastní dispoziční řešení, vlastní branding, profesionální ICT řešení.
Řešení: Privátní kanceláře s vlastním brandingem, vlastní zasedací místností, teleskopickými stoly, vlastními telefonními budkami a možností přístupu do coworkingu.
Termín zprovoznění: 14 dní
Výhody:
 • Time to market - ready move in - okamžité řešení v prostorech našeho sdíleného centra s realizací do 14 dní
 • Přístup do Coworking Hubu Urban Paradise 550 m2, účast na eventech.
 • ICT profesionlní řešení Fortinet/Fortigate. Vysokorychlostní dedikovaný internet 500/500 Mbps se záložní backup linkou. Monitoring 24x7 s SLA smlouvou. VLAN, NAT, 6x veřejná statická ip adresa, managed wifi.

Enterprise Workspace
50-200 Členů

Vaše soukromé kancelářské prostory přesně na míru s vlastním brandingem, privátním vstupem či na celém patře. Řešení od návrhu spaceplanu, designu, stavebních úprav, zařízení až po kompletní provozování všech služeb vašeho centra.

Příklady reálného řešení
Požadavek: 170 pracovních míst, privátní kancelářské prostory na vlastním patře, řešení na klíč od workspace strategie a návrhu, stavby fit-outu, nákupu zařízení, vybavení, brandingu a řízení všech služeb klienta.
Řešení: Enterprise solution / nový prostor v budově
Termín zprovoznění: 4 měsíce
Výhody:
 • Úspora času, CapEx, OpEx.
 • Flexibilní smlouva na krátké obdob
 • Jedna faktura od Scott & Weber měsíčně

Coworking pro korporátní týmy

Členství s přístupem do coworking centra pro větší týmy. Staňte se součástí pulzující komunity a získejte přístup k exkluzivním eventům.

ZJISTIT VÍCE
 

JAK MŮŽE SCOTT & WEBER USPOKOJIT POTŘEBY VĚTŠÍCH FIREM?

 • Úspora nákladů

  Naše řešení flexibilního pracovního prostoru vám ušetří množství času a peněz. Z měsíců do startu jsou u nás týdny. Žádné investiční výdaje za stavbu, nábytek, technologie ani personál. Pouze fakturace jednoho měsíčního poplatku a jednoduchá smlouva.

 • Flexibilita a pohodlí pro zaměstnance

  S flexibilními podmínkami nájmu a s prostory v nejatraktivnějších místech pro byznys bude Scott & Weber skvělým řešením pro vaše korporátmí potřeby.

 • Produktivita

  Umožněte zvýšit motivaci a produktivitu vašich zaměstnanců díky snadné interakci s naší komunitou talentů, inovátorů a zajímavých start-upů.

 • Vlastní Branding

  Navrhujeme pracovní prostory se strategickým rozložením a vybavením, které vždy reflektuje kulturu a obchodní cíle vaší společnosti.

Více než 10 let navrhujeme a provozujeme kancelářské prostory a služby pro rostoucí společnosti se 100+ pracovními místy. Vidíme, jak lidé chtějí pracovat, vnímáme a implementujeme nové trendy ovlivňující výkonnost, spokojenost a duševní zdraví. Ať vaše korporace potřebuje jakékoliv řešení, naši architekti a technologičtí specialisté dokáží vaši myšlenku proměnit ve skutečnost.

Adam Zvada, zakladatel a CEO společnosti Scott & Weber

Nezávazná poptávka

Zašlete nám svůj dotaz a nezávaznou nabídku obdržíte obratem nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle:
775 619 596
800 550 570 (zelená linka)