FlexibilnějšíPronájem kanceláří

Pronajměte si plně vybavenou kancelář s možností uzavření smlouvy na libovolnou dobu. S pronájmem navíc získáváte službu recepce, administrativní podporu a mnoho dalšího. Věnujte se tak plně práci již od prvního dne! Vše ostatní zařídíme za Vás.

Co o násŘEKLI NAŠI kLIENTI

Pronájem plně vybavených kanceláří

Petr Hanák a Lukáš Indra
Společnost LP Market

„Naší novou kancelář jsme nevybrali, jak se říká, na první dobrou. Navštívili jsme několik kancelářských center a hodnotili nejrůznější aspekty. Vyplatilo se nám to. Našli jsme tu s nejlepším poměrem cena / výkon. Pět hvězdiček: perfektní zázemí, skvělý servis, ideální dopravní dostupnost pro nás i naše klienty, prestižní business lokalita a maximálně vstřícný personál.”

Michal Čapek
Jednatel FINBERRY s.r.o.

„Flexibilní služby Scott & Weber jsou pro náš způsob podnikání ideální.”

Společnost FINBERRY s.r.o. se zabývá finančním poradenstvím. Pro naše podnikání potřebujeme flexibilní kanceláře, které postupně rozšiřujeme dle růstu naší firmy, což u Scott & Weber není problém. Také jsme již využili možnosti změny lokality v rámci jednotlivých office center Scott & Weber. Z office centra Garden Eleven na Praze 10 jsme se bez ohledu na délku smlouvy mohli bezproblémově a bez vícenákladů přestěhovat do office centra Budějovická alej na Praze 4. Flexibilní služby Scott & Weber jsou pro náš způsob podnikání ideální.

Ing. Jan Kuba
výkonný ředitel a jednatel společnosti Granton consulting

„Pokud bych měl kanceláře v Budějovické Aleji vystihnout jedním slovem, napadá mě příjemné. Příjemné pracovní prostředí v hezkém a moderním stylu . Vážím si také korektního a milého jednání. V neposlední řadě oceňuji lokalitu, která je snadno dostupná vozem, a možnost pohodlného parkování přímo v budově.”

Jan Melmuka
Sales Manager Czech Republic and Slovakia pro společnost TCC Global

„Jsme mezinárodní firma, naši kolegové jsou tak po celém světe a všichni pracují v kancelářích s vysokým standardem. Těší nás, že obdivují Flora Office Center, kde nově působíme. Hned při prohlídce nás okouzlila rozlehlá privátní terasa a zaujaly nás relaxační zóny. V neposlední řadě se nám líbí, že jsme v obchodním centru, které nabízí také restaurace a kavárny. ”

Naděžda Pavlová
Jednatelka TN Facility s.r.o.

Společnost TN Facility s.r.o. poskytuje komplexní a profesionální služby v oblasti správy nemovitostí a bytových domů. Pro naše podnikání jsme si vybrali vybavené kanceláře společnosti Scott & Weber. Při výběru jsme měli několik kritérií: plně vybavenou kancelář s komplexním zázemím kancelářského centra, snadnou dopravní dostupnost a možnost bezproblémového parkování za přijatelnou cenu. Nabídka Scott & Weber splnila naše požadavky.

Rory Harvey-Kelly
General Manager Baoli Material Handling Europe s.r.o.

„Nabídka nás zaujala díky prestižní adrese sídla, moderním kancelářím a profesionálnímu přístupu personálu.”

Pro své zastoupení a sídlo evropské centrály - Baoli Material Handling Europe s.r.o. - si čínská společnost KION Baoli (Jiangsu) Forklift Co., Ltd. (výrobce vysokozdvižných vozíků Baoli) vybrala kanceláře Scott & Weber na pražském Andělu: “Nabídka nás zaujala díky prestižní adrese, moderním kancelářím a profesionálnímu přístupu personálu.

Helena Bajerová
Ekonomické a důchodové poradenství

„Kancelář od Scott & Weber využívám již od roku 2010.”

Svým zákazníkům nabízím ekonomické a důchodové poradenství včetně výpočtu důchodů. Je pro mne velmi důležité, abych jim poskytla mj. i reprezentativní prostředí. V tom mi zcela vyhovuje vybavená kancelář Scott & Weber s plnohodnotným zázemím office centra, kterou využívám k plné spokojenosti již od roku 2010.

Pronájem denní kanceláře

David Dvořák
Jednatel Truck Expert s.r.o.

„Nepotřebujeme kancelář na každý den. Denní kancelář od Scott & Weber je ideální řešení.”

Společnost Truck Expert se zabývá správou vozových parků pro dopravní společnosti. Nepotřebujeme kancelář na každý den. Denní kancelář od společnosti Scott & Weber je ideálním řešením jak optimalizovat náklady a platit pouze za čas, po který kancelář skutečně využijeme.

Eliška a Petr Kuklovi
jednatelka a obchodní zástupce společnosti Bezvajglu.cz s.r.o

„Reprezentativní prostory a profesionální servis pro naše sídlo. To je Scott & Weber v Budějovické Aleji.”

Jan Štípek
člen představenstva Advantel a.s.

„Denní kancelář s plnohodnotným zařízením a administrativním zázemím od společnosti Scott & Weber naprosto vyhovují našim potřebám.”

Jsme CloudAlliance partnerem společnosti Salesforce.com. Našim zákazníkům poskytujeme služby zaměřené na platformu Saleforce CRM, která je světovou jedničkou mezi aplikacemi pro řízení vztahů se zákazníky. Salesforce je cloudové řešení a sami používáme k práci cloudové služby, které umožňují pracovat odkudkoliv, ať už z počítače nebo z mobilního zařízení. Proto nepotřebujeme kancelář na každý den. Denní kancelář s plnohodnotným zařízením a administrativním zázemím od společnosti Scott & Weber naprosto vyhovují našim potřebám.

Petr Křížek
Jednatel BLUE SYSTEM s.r.o.

„Zasedací a konferenční místnosti v reprezentativních office centrech Scott & Weber působí na naše klienty velmi dobrým dojmem.”

Společnost BLUE SYSTEM, s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti návrhu, realizace a správy webových stránek, internetových obchodů a online marketingu. Oceňujeme, že můžeme flexibilně využívat zasedací místnosti ve všech čtyřech office centrech Scott & Weber. Jsme velice spokojeni s jejich vybavením a příjemným prostředím, které působí na naše klienty velmi dobrým dojmem.

Miroslav Černohorský,
Šéfkuchař Profirecepty.cz

„Společnost Scott & Weber poskytuje sídla na dobrých adresách, navíc má komplexní nabídku služeb v oblasti pronájmu vybavených kanceláří a správy firem.”

Jsme tým, který přináší svět profesionální kuchyně na nový unikátní gastronomický portál. Naše podnikání je velmi specifické a pro jeho realizaci nepotřebujeme kanceláře. Na počátku jsme hledali společnost, která nabízí sídlo na reprezentativní adrese a s příslušnými službami s dobrou dopravní dostupností a možností parkování pro rychlou obslužnost při vyzvedávání pošty apod. Tato očekávání splnila společnost Scott & Weber, která nám nabídla sídlo firmy v office centru Garden Eleven na Kubánském náměstí na Praze 10. Společnost Scott & Weber poskytuje sídla na dobrých adresách, navíc má komplexní nabídku služeb v oblasti pronájmu vybavených kanceláří a správy firem, takže víme, že se na ní v budoucnu můžeme kdykoliv obrátit i s případnou další poptávkou. Scott & Weber je solidní firma.

Poskytnutí sídla

Ing. Karel Klusák
zakladatel společnosti Intact

„Dřív jsem míval schůzky ve známých pražských kavárnách. Věděl jsem, že už bych chtěl raději reprezentativní kancelář, kde bych mohl vítat klienty, ale nechtěl jsem měsíce trávit nad zařizováním kanceláře, tak padla volba na plně vybavené kanceláře. V kancelářském centru společnosti Scott Weber jsem naprosto spokojený.”