Eventové a konferenční prostory

Nové skvěle dostupné eventové prostory pro vaše jedinečná setkání v pulzujícím Karlíně, na Andělu i na Floře. Pro komorní akce i eventy až pro 400 osob.

Prostory pro

  • konference a kongresy
  • společenské akce
  • večírky a oslavy
  • kulturní akce
  • křty a autogramiády
  • veletrhy a výstavy
  • přednášky
  • workshopy
  • projekce
  • talkshow

Praga Studios v Karlíně

 

Správná volba lokality je základem úspěchu každého eventu. Zcela nová budova Praga Studios v pulzujícím Karlíně nabízí víceúčelové prostory pro nejrůznější akce, a to až pro 400 osob. Nechybí ale ani řada útulných prostor pro menší počet osob.

Relax Lounge
Kapacita 50 osob
3 500 Kč / hod
16 000 Kč / půlden (5 hodin)
Moderní relax zóna v 7. patře nové budovy Praga Studios nabízí pohodlnou atmosféru pro pořádání večírků, křtů, talkshow, přednášek a dalších eventů. Disponuje nejrůznějším sezením, kuchyňským studiem a je vybavena pro projekce.
Lounge Urban Paradise
Kapacita 80 osob
4 750 Kč / hod
20 000 Kč / půlden (5 hodin)
Obývací pokoj v sobě ukrývá různé zóny a je galerijně osvětlen. Nábytek může být libovolně uspořádán a prostor je tak vhodný pro různorodé typy i větších akcí. Jak už název napovídá, tento prostor je inspirován domácím prostředím.
Jungle Nightfall
Kapacita 24 osob
2 250 Kč / hod
9 500 Kč / půlden (5 hodin)
Jungle Nightfall. Tak zní název hlavní meetingové místnosti. Může být učebnou, konferenčním sálem i komunitní místností. Design je inspirován stmíváním džungle a strop připomíná hvězdné nebe.
Atrium
Kapacita 100 osob
cena na vyžádání
Dispozice prostoru tvoří místo, které je možné využít jako jeviště a atypické schodiště naopak jako hlediště. Prostor je ideální pro koncerty, představení i nejrůznější setkání.
Sál 1
Kapacita: 140 osob
7 200 Kč / hod
Tento sál s působivou atmosférou je vhodný pro nejrůznější akce. Přednášky, workshopy či besedy získají v tomto prostoru nový rozměr. Samozřejmostí je možnost cateringu.
Sál 2
Kapacita: 96 osob
4 800 Kč / hod
Sál, který stejně jako všechny ostatní sály v suterénu, sousedí s novou restaurací Spojka, doporučujeme především pro večírky, firemní akce i menší rauty.
Sál 3
Kapacita: 60 osob
2 900 Kč / hod
Tento sál s nádechem industriálního stylu je vhodný pro větší akce. Mohou to být konference, veletrhy, koncerty a jakékoliv další eventy, a to po bezmála pro 60 osob.
Sál 4
Kapacita: 400 osob
10 000 Kč / hod
Sál sousedí s restaurací a společně tak poskytují synergii i komfort služeb. Je plně vybaven, má industriální atmosféru a možnostem pořádání akcí se zde meze nekladou.
Terasa Praga Studios
Kapacita: 25 osob
2 000 Kč / hod
11 000 Kč / půlden (5 hodin)
Terasa na střeše budovy s dechberoucím výhledem na Petřín i Pražský hrad je ideální pro společenské i kulturní akce. Eventy vysoko nad městem mají své kouzlo ve dne i v noci.
Venkovní zahrada
Kapacita: 200 osob
cena na vyžádání
Zahrada plná zeleně je oázou klidu. Její využití je jen na vás. Hodí se pro oslavy a tradiční i netradiční kulturní, firemní, společenské i sportovní akce.

Anděl Park Office Center

 

Smíchov je prestižní obchodní čtvrtí. Budova Anděl Park Office Center je skvěle dostupná. Prostory pro eventy jsou nově zrekonstruované a zahrnují i místnost pro sportovní vyžití a venkovní teresy.

Hebe
Kapacita 25 osob
1 800 Kč / hod
8 000 Kč / půlden (5 hodin)
V budově Anděl Park najdete zcela novou reprezentativní konferenční místnost pro jednání, konferenční hovory, semináře či firemní akce.
připravujeme
Lounge Urban Paradise
Kapacita 50 osob
3 500 Kč / hod
16 000 Kč / půlden (5 hodin)
Relax zóna v Anděl Park Office Center je novinkou roku 2020. Je prostorná, moderně vybavené a nabídne možnost pořádání eventů, meetingů, přednášek...Je tu zkrátka pro vás.
Fitness místnost
Kapacita 15 osob
700 Kč / hod
2 550 Kč / půlden (5 hodin)
Pro sportovní využití byla nově otevřena místnost s šatnou. Je připravena pro kruhové tréninky, lekce jógy, pilates i tance a také pro fyzioterapické a relaxační cvičení...
Terasa Anděl
Kapacita 60 osob
3000 Kč / hod
Přímo u budovy Anděl Park Office Center se nachází krásná venkovní terasa pro vaše eventy pod širým nebem. Uprostřed dynamické čtvrti je to oáza klidu pro nejrůznější akce.

Flora Office Center

Flora Office Center je to pravé místo pro akce pod širým nebem. Terasa na střeše Flora Office Center má kapacitu až pro 200 osob. Koncerty, oslavy, veletrhy či jiné společenské akce vysoko nad městem jsou vždy působivé.

Terasa
Kapacita 100 osob
3 750 Kč / hod
16 000 Kč / půlden (5 hodin)
Teresa ve Flora Office Center okouzlí klienty svou rozlohou, skvělým zázemím a výhledem na Prahu a Žižkovskou věž. Ideální a skvěle dostupné místo pro firemní večírky.