PoradnaPronájem plně vybavených kanceláří šetří kroky k podnikání

Máte jasnou vizi o svém podnikání a nejraději byste už vítali svého klienta v zařízené kanceláři? Jenže se vám trochu točí hlava ze všech povinností, které na vás čekají dřív, než se to stane. Znovu si to zkusíte ujasnit.

Potřebuji kancelář, a to nejlépe v centru Prahy, ale zase ne příliš drahou, protože si ji musím pronajmout na dlouhou dobu. Chtělo by to vybavenou kancelář, ale podle mých představ. A prostornější, to působí dobře. Hlavně tam nechci mít klasický kancelářský nábytek. Potřebuji počítač a tiskárnu. Určitě by bylo příjemné mít velkou obrazovku na stěně či audiovizuální techniku. Sídlo firmy by mělo mít recepci. Bez slečny recepční, která bude vítat hosty, to nepůjde. A taky by to chtělo nějaké pohodlné sezení…

Skvěle, to je práce nejméně na tři měsíce. Zkusím se ještě podívat po plně vybavených kancelářích v Praze 2, 3 a 5.

Podívejte se na naši nabídku

V takové situaci je téměř každý začínající podnikatel. Zachránit vás mohou plně vybavené kanceláře, které k pronájmu nabízí firma Scott & Weber. Zařízená kancelář neznamená jen to, že v ní najdete nábytek, ale její pronájem vám umožní začít podnikat už zítra. Recepční, asistentky, provozní manažeři i IT specialisti jsou vždy připraveni vám pomoci. Přečtěte si více zde.

Nezávazná poptávka

Zašlete nám svůj dotaz a nezávaznou nabídku obdržíte obratem nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle:
775 619 596
800 550 570 (zelená linka)