PoradnaPronájem kanceláře bez realitky:
Snadno, levně a rychle

Když začínáte s podnikáním, stojí před vámi celá řada úkolů. Jedním z nich je i zajištění vhodných kancelářských prostor. Pronájem můžete realizovat s realitní kanceláří, nebo bez ní. Jaké výhody má pronájem kanceláře bez realitky? A proč se vyplatí pronajmout si zařízenou kancelář v některém administrativním centru?

Na první pohled se může zdát, že pronájem kanceláře na vlastní triko, tedy bez přičinění realitní společnosti může být určitým rizikem i během na dlouhou trať. Pokud budete hledat pronájem kanceláře u soukromých majitelů budov, může to tak opravdu být. Jiná situace ale nastává v případě pronájmu zařízené kanceláře v některém administrativním centru.

Kdy se může kancelář prodražit

Podívejme se nejprve na klasiku. Tedy pronájem kanceláře přes realitku. Když prozkoumáte inzeráty pronájmu kanceláří, zjistíte, že prostory, které za něco stojí, jsou přehnaně drahé. Levnější kanceláře zase budou potřebovat značné investice (výmalba, položení koberce, vybavení nábytkem…). Ve výsledku se vše vyšplhá na vysokou částku. Jste přitom v začátku svého podnikání a každá koruna se hodí. Navíc netušíte, jestli za pár týdnů nebo měsíců nebudete podnikání ukončovat. Co když kšefty nepůjdou?

Investice do úpravy kanceláře ale nejsou jediné. Většina realitních kanceláří požaduje pochopitelně provizi. A majitelům zpravidla musíte složit vratnou kauci ve výši minimálně jednoho nájmu. Další peníze navíc. Využít byste je mohli ale mnohem efektivněji. Třeba na výrobu letáků nebo pronájem reklamních prostor. Potřebujete přece o sobě dát vědět.

Pronájem kanceláře bez realitky

Když si připravíte jednoduchou finanční rozvahu, zjistíte, že levnějším řešením bude vyhnout se realitní kanceláři a najít si administrativní prostory „na vlastní triko“. Máte přitom dvě možnosti, buď si pronajmout kancelář napřímo od majitele, nebo se poohlédnout po zařízené kanceláři v některém administrativním centru v Praze. Ke kvalitním poskytovatelům kanceláří bez realitky patří společnost Scott&Weber, která vlastní kancelářská centra v žádaných lokalitách Praha 1, Praha 4, Praha 5 a Praha 10.

Podívejte se na naši nabídku

Plně vybavená kancelář

Pro náročnější podnikatele umí společnost Scott&Weber připravit kanceláře na míru podle přání a finančních možností. K pronájmu jsou připraveny malé kanceláře od jednoho pracovního místa i větší kancelářské prostory pro středně velkou firmu.

Denní kanceláře

Zejména pro začínající podnikatele, kteří plánují částečně pracovat z domova nebo budou některé dny trávit u klientů či na cestách, je vhodný pronájem denních kanceláří pouze na několik dní v týdnu. Pronajmout si lze privátní kancelář na období, které skutečně využijete. K dispozici vám bude plně zařízená kancelář i další služby, které si vyžádáte (recepce, asistentka apod.).

Výhody pronájmu zařízené kanceláře

  • Úspora nákladů – pronájem zařízené kanceláře v některém z pražských business centrech vám ušetří náklady. Vyhnete se investicím, které se pojí se zařizováním kanceláře, a budete zároveň platit i menší měsíční nájemné.
  • Úspora času – ušetříte si čas i nervy s objížděním různých kanceláří, s jejich zařizováním a papírováním. Plně vybavená kancelář od Scott&Weber bude připravena přesně podle vašich požadavků. Přijdete a můžete začít pracovat.
  • Prestiž – sídlo firmy a kancelář v prestižním administrativním centru na lukrativní adrese v Praze zvýší hned na počátku prestiž vaší firmy. To je důležité zejména pro začínající podnikatele, kteří potřebují přesvědčit své obchodní partnery.
  • Služby – s pronájmem zařízené kanceláře se pojí i doplňkové služby. Nemusíte se starat o internetové připojení, můžete využít služeb recepce, technického zázemí a vybavení (IT pracovník, tiskárna), k dispozici vám může být asistentka nebo konferenční místnost.
Podívejte se na naši nabídku

Nezávazná poptávka

Zašlete nám svůj dotaz a nezávaznou nabídku obdržíte obratem nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle:
775 619 596
800 550 570 (zelená linka)