PoradnaPronájem adresy Praha:
Jak vybrat virtuální sídlo kanceláře?

Poptávka po pronájmu adresy pro firmu roste. O virtuální kanceláře v Praze se zajímají začínající i zavedené společnosti, které podnikají například v oborech, jež nepožadují permanentní přítomnost v kanceláři. Na druhou stranu potřebují prestižní sídlo firmy nebo je k pronájmu adresy pro jejich společnost vedou jiné důvody.

Co obnáší pronájem adresy v Praze

Pronajmout si virtuální sídlo v Praze je legitimní i legální, pokud jsou splněna určitá kritéria, jako je například přesné označení jména a identifikačního čísla na kancelářské budově. Důvodů pro pronájem virtuální adresy může být celá řada – firmy touží po prestižním sídle společnosti nebo chtějí snížit počet kontrol ze strany finančního úřadu. Například v okresním městě vyjde na firmu kontrola z berního úřadu v průměru jednou za 10 nebo 15 let. V některých městských částech Prahy je to jednou za 200 nebo 250 let.

Pronájem virtuální kanceláře v Praze je dnes možný u celé řady subjektů. Někteří poskytovatelé firemních adres si ale nedělá příliš starostí s tím, kam vaši vizitku umístí. Virtuální sídlo firmy v činžovním domě, v garáži nebo ve sklepě působí přinejmenším zvláštně, nehledě na to, že nemusí splňovat zákonné požadavky. Poskytovatele sídla nebo adresy proto vybírejte obezřetně.

Podívejte se na naši nabídku

Kritéria na pronájem adresy v Praze

  • Lokalita – místo, kde vaše firma v Praze sídlí, zvolte s ohledem na městskou část, dostupnost i prestiž adresy. Virtuální sídlo můžete mít v zavedeném business centru, které za své sídlo zvolily i mezinárodní koncerny nebo české společnosti zvučných jmen. Vaše firma se tak může přiradit k těm nejlepším.
  • Image – jsou kanceláře a kanceláře. Když vaše firma bude sídlit v pražském činžáku společně s další stovkou jiných společností nebude to dobře působit na obchodní partnery, klienty ani na úřady. Proto je vhodným řešením pronájem virtuálního sídla ve skutečném kancelářském centru, kde pro vás navíc zajistí i další služby.
  • Zákon – poskytování virtuálního sídla není nic proti ničemu, pokud jsou dodržena určitá pravidla stanovená legislativou. Jde například o jasné označení názvu firmy včetně identifikačního čísla, zajištění přijímání korespondence nebo možnost kontaktu s veřejností či státními orgány (obchodní schůzky v sídle společnosti).
  • Služby – důležitou součástí virtuálních kanceláří jsou proto služby, jako je přijímání korespondence a její přeposílání, vyřizování telefonních hovorů, služby recepce nebo pronájem zasedacích místností, kde můžete vést jednání v příjemném a moderním prostředí.
  • Od virtuální ke skutečné kanceláři – možná se časem ukáže, že pronajmutí adresy v Praze vám nedostačuje a potřebujete opravdové zázemí kanceláře. Je skvělé se na tuto alternativu připravit a mít možnost pronajmout si v business centru denní nebo vybavenou kancelář.
Podívejte se na naši nabídku

Kolik stojí adresa jako sídlo firmy?

V některých případech se vyplatí neriskovat. A pronájem adresy jako sídla firmy k nim rozhodně patří. Prvotní úspora spojená s pronájmem virtuálního sídla se může ve výsledku prodražit nebo přinést přinejmenším nepříjemnosti při jednání s úřady. Říká se přece, že člověk není tak bohatý, aby si pořizoval levné věci, a proto je i v případě pronájmu sídla společnosti lepší sáhnout po kanceláři, která nabídne víc než jen miniaturní vizitku na dveřích.

Je to plný servis kompletně zařízených kanceláří v prestižních pražských business centrech a moderních kancelářských budovách, který dodá vašemu podnikání skutečnou prestiž. Ani za takové služby přitom nemusíte utrácet vysoké částky. Například pronájem kanceláře v oblíbeném business centru Eleven Garden v Praze 10 můžete pořídit už za 890 korun měsíčně.

Nezávazná poptávka

Zašlete nám svůj dotaz a nezávaznou nabídku obdržíte obratem nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle:
601 389 500
800 550 570 (zelená linka)