Poradna Proč využít zařízené kanceláře?

Když už uděláte ten zásadní krok ve svém životě, postavíte se na vlastní nohy a rozjedete své podnikání, budete určitě uvažovat o kanceláři. Proč je podnikání v kanceláři prestižnější než v obýváku? Jaké možnosti pronájmu kanceláře existují?

Proč je výhodnější využít zařízené kanceláře?

Je to asi neoddiskutovatelné – sice můžete začít podnikat ze svého obývacího pokoje, ale na jednání k sobě domů potenciálního obchodního partnera pravděpodobně nepozvete. A tak se raději vymluvíte a sjednáte si schůzku někde v kavárně. Když už se schyluje k závěrečnému potvrzení dohody, zjistíte, že by bylo skvělé mít s sebou tiskárnu, abyste mohli dokumenty rovnou podepsat. Nemáte. Složitě se dohadujete, jak to co nejlépe provést. Poloviční profesionalita, nezdá se vám?

Podívejte se na naši nabídku

Důvody pro zařízenou kancelář

Když od začátku dbáte na prestiž svého podnikání, bez zařízené kanceláře na dobré adrese a v ucházejícím sídle se neobejdete. Každý podnikatel (začínající i zkušený) přitom dbá na minimalizování výdajů. Především při rozjezdu podnikání nedokážete odhadnout, jak se budou vaše aktivity vyvíjet. Investovat do vybavení vlastní kanceláře je přitom nákladné z hlediska času i financí: vybrat vhodné prostory, dohodnout se s pronajímatelem, upravit kancelář, zajistit její zařízení (nábytek, počítač, tiskárna, internetové připojení apod.).

Přitom celou tuto fázi můžete přeskočit a přesto se usídlit v perfektně zařízené kanceláři. Také na českém trhu je totiž už možné pronajmout si plně zařízenou kancelář, ve které můžete začít hned zítra podnikat a naplno se věnovat svým podnikatelským aktivitám s maximálním možným servisem. Ušetříte tak svůj čas, peníze a hned od začátku získáte prestižní sídlo pro svoji firmu. K předním poskytovatelům zařízených kanceláří v Praze patří naše společnost Scott & Weber.

Co vám poskytne zařízená kancelář

Zařízené kanceláře využívají jednotlivci i středně velké firmy. Společnost Scott & Weber poskytuje plně zařízené kanceláře různých velikostí, a to pro dlouhodobý i krátkodobý pronájem. Začínající podnikatel tak nemusí podepsat několikaletý nájemní kontrakt ve chvíli, kdy přesně netuší, jak se jeho podnikání vyvine. Rozrůstající firma naopak může velmi snadno rozšiřovat své prostory a menší kancelář vyměnit za větší prostory. To vše bez starostí a s velmi komfortním servisem.

Každý klient v ceně pronájmu zařízené kanceláře získá:

  • Pohodlné zázemí pro své podnikání (určené pro nenáročnější klienty).
  • Služby recepce (působí velmi profesionálně, pokud váš telefonu přepojí proškolená recepční nebo k vám uvede vašeho hosta).
  • Pomoc osobní asistentky, obchodního zástupce nebo IT technika.
  • Prestižní sídlo na žádané adrese a v zavedeném business centru.
  • Přístup do plně zařízené kuchyňky.
  • Bezplatné využití techniky (skenování, tisky, kopírování, laminování, skartace).
  • Neomezenou konzumaci nápojů.
  • Přístup do odpočinkových zón.

Ve své zařízené kanceláři už zítra

Pohodlí, zázemí, moderní vybavení, prestižní sídlo… To vše najdete v zařízené kanceláři, kterou si od nás můžete velmi snadno pronajmout v žádaných lokalitách Prahy. Stačí pouze jedna návštěva, kdy si prostory prohlédnete a podepíšete jasně stylizovanou a přehlednou smlouvu o pronájmu.

Dejte svému podnikání už od začátku šmrnc a inspirujte se u úspěšných byznysmenů ze zahraničí. Ti totiž moc dobře vědí, proč při svých pracovních pobytech v tuzemsku využívají zařízených kanceláří – jejich servis a komfort totiž přispívá k úspěšnému navazování obchodních styků a rozvoji podnikání.

Podívejte se na naši nabídku

Námi nabízené lokality

Revoluční 7
Praha 1

Moderní centrum v prestižní lokalitě přímo v historickém centru Prahy se zajištěným parkováním. Výborná dopravní dostupnost.

Budějovická alej Praha 4

Moderní centrum strategicky umístěné u stanice metra C Budějovická s přímým napojením na dálnici D1 a Pražský okruh.

Anděl Park Smíchov Praha 5

Moderní centrum s výhodnou polohou na začátku Radlické ulice v blízkosti metra Anděl. Výborná občanská vybavenost.

Garden Eleven
Praha 10

Centrum se skvělou dopravní dostupností v širším centru Prahy, volným parkovacím hlídaným stáním a stravováním v budově.

Nezávazná poptávka

Zašlete nám svůj dotaz a nezávaznou nabídku obdržíte obratem nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle:
775 619 596
800 550 570 (zelená linka)