Poradna Proč mít sídlo firmy v Praze?

Všimli jste si, že některé velké a zavedené podniky možná trochu překvapivě situovaly svá sídla mimo hlavní provozovnu? Jako sídlo firmy si zvolili Prahu. Důvodů pro takové rozhodnutí je hned několik.

Jaké jsouvýhody sídla v Praze?

Sídlo v malé vísce, nebo v metropoli? B je správně. Ruku na srdce, sídlo firmy v Praze prostě mnohem lépe vypadá a vaší společnosti ihned přidá zásadní počet plusových bodů. Jinak řečeno, důvodem číslo jedna, proč celá řada firem sídlí v Praze, je zvýšení prestiže a lepší image. Zkušení podnikatelé velmi dobře vědí, že to, jak zapůsobí na své obchodní partnery, může ovlivnit rozšiřování jejich podnikatelských aktivit.

Podívejte se na naši

Důvody, proč mít sídlo firmy v Praze

  • Prestiž a image – možná je to trochu nespravedlivé, ale pokud firma sídlí v Praze, dívají se na ni vaši potenciální obchodní partneři hned lépe. To samozřejmě může přispět k vašemu úspěchu na trhu.
  • Úspory – pronajmout si kancelář v Praze „na vlastní triko“ může být velmi nákladné, a to z hlediska času i financí. Ať už si v metropoli pořídíte pouze virtuální sídlo firmy, nebo zařízenou kancelář skutečně využijete, snížíte provozní náklady.
  • Zjednodušení administrativy – mít sídlo na jedné adrese je výhodné. Z provozovny se můžete po čase stěhovat (třeba do větších a lepších prostor), pokud ale máte sídlo firmy na jiné adrese (třeba právě v Praze), vyhnete se administrativní zátěži a obíhání úřadů.

Z virtuálního sídla firmy do kanceláře

Největší zájem firmy pochopitelně projevují o sídla v Praze. Většinou se jedná o prestižní adresy v žádaných lokalitách. Pokud si za své sídlo zvolíte kancelářské budovy společnosti Scott & Weber, můžete využít nejen zázemí perfektně fungující virtuální, ale i skutečné kanceláře. Za velmi zajímavou částku si můžete pronajmout malou i větší kancelář (možnost krátkodobých i dlouhodobých pronájmů), využít služeb kvalitní recepce, osobní asistentky apod.

Jinak řečeno, virtuální sídlo firmy se v případě vaší potřeby může ihned proměnit ve skutečné profesionální zázemí, kde budete moct realizovat své obchodní schůzky v reprezentativních zasedacích místnostech, využít technického zázemí a dalších administrativních služeb.

Společnost Scott & Weber velmi dbá na dodržování všech závazných právních předpisů, které musí sídlo firmy splňovat. S ohledem na to, že pronajímá plně zařízené kancelářské prostory, se jí to bez problémů daří a dokáže garantovat servis na velmi vysoké úrovni. Proto pro vás zajistí vše důležité, jako je viditelné označení názvu firmy včetně identifikačního čísla, přijímání korespondence nebo možnost obchodních schůzek na uvedené adrese.

Podívejte se na naši

Naše reprezentativníkancelářská centra

Praga Studios
Praha 8 - Karlín

Nové kanceláře v srdci pulzujícího Karlína

Nové designové centrum plně vybavených a servisovaných kanceláří v nejvyšším patře moderní kancelářské budovy se zázemím pro byznys, sport, odpočinek i kulturu. Stanice metra Křižíkova (trasa B) v těsné blízkosti, výborná dostupnost MHD.

Otevíráme 2019

 
  • Praha 1
    Revoluční 7

    Prestižní lokalita v historickém centru Prahy, a to přímo u metra "B". V blízkosti najdete OC Palladium, Kotvu a mnoho stylových restaurací.

    Praha 1
    Revoluční 7

    36 kanceláří
    2 zasedací místnosti

  • Praha 3
    Flora

    Designové kanceláře přímo v OC Atrium Flora, na metru "A" Flora. Vás i vaše klienty okouzlí privátní 800 m2 terasa a relaxační i sportovní zóny.

    Praha 3
    Flora

    31 kanceláří
    2 zasedací místnost

  • Praha 4
    Budějovická

    Moderní centrum přímo na metru "C", umístěné v největší kancelářské oblasti Prahy s přímým napojením na dálnici D1.

    Praha 4
    Budějovická

    36 kanceláří
    2 zasedací místnosti

  • Praha 5
    Anděl-Smíchov

    Skvěle dopravně dostupná budova kategorie "A" v nejprestižnější pražské business lokalitě Anděl - Smíchov v Praze 5.

    Praha 5
    Anděl-Smíchov

    54 kanceláří
    3 zasedací místnosti

Nezávazná poptávka

Zašlete nám svůj dotaz a nezávaznou nabídku obdržíte obratem nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle:
601 389 500
800 550 570 (zelená linka)