PoradnaVýhody kanceláří na Praze 5:
Proč vybrat Anděl Park Smíchov?

Anděl na Praze 5 je přirozenou business křižovatkou a centrem, ve kterém našly zázemí české i zahraniční firmy. Kousek od samotného srdce metropole, s výbornou dopravní dostupností MHD, metrem i autem, s pohodlným parkováním i s rozvinutými špičkovými službami v okolí patří k žádaným lokalitám. Nepřekvapuje proto, že kanceláře na Andělu jsou stále vyhledávanější.

Prestižní kancelářské zázemí na Praze 5 poskytuje nadnárodním koncernům, malým i velkým firmám nebo start-upům Business Centrum Anděl Park. Tato moderní kancelářská budova byla postavena v roce 2007 přímo v samotném centru Smíchova. V době své výstavby byla o několik kroků napřed, proto i dnes poskytujte špičkové a moderní zázemí, které splňuje očekávání i nejnáročnějších klientů.

Anděl Park Smíchov – kanceláře plné výhod

Smíchov prošel v posledních letech výraznou proměnou a stal se vyhledávanou podnikatelskou částí Prahy. Přiřadil se vůbec k nejlépe prosperujícím kancelářským a maloobchodním čtvrtím v metropoli. Anděl a jeho okolí představují lokalitu, která se dlouhodobě pyšní nejvyšší obsazeností kancelářských prostor v Praze. Místo je jako stvořené pro úspěšné podnikání, které má styl. Kancelářské prostory na Andělu v sobě prostě spojují hned několik předností. Podívejme se na ně.


Zasazení a architektura kancelářského centra Anděl


Business Centrum Anděl Park Smíchov zaujme už na první pohled svojí architekturou, citlivým zasazením i přirozeným napojením k historické části metropole. Budova byla postavena jako energeticky úsporná (třída A) a naplňuje veškeré požadavky na současné podnikatelské, pracovní a životní prostředí. Uvnitř najdeme prostory, které byly navržené podle nejnovějších trendů v kancelářském designu.


Prestižní business lokalita


Anděl se stal jednou ze dvou nejprestižnějších pražských lokalit pro pronájem kancelářských prostor v centru metropole. Kanceláře v Business Centrum Anděl Park Smíchov zvolily za své sídlo nadnárodní koncerny, jako je Google, Pfizer, Skype, MAFRA, Seznam, Johnson & Johnson, Maersk, AstraZeneca a Hochtief.


Anděl je místo, které žije


Anděl na Smíchově je místo, které nikdy nespí. Snad jedinou podobně pulsující lokalitou v Praze je ještě Václavské náměstí. V okolí Anděl Park Smíchov najdete obchodní, kulturní i relaxační příležitostí. Jsou zde restaurace, kavárny, banky, pošta Anděl, hotely (například Prague, Andel Suites Prague, Angelo Hotel Prague, Ibis Praha Smíchov, Mövenpick Hotel Prague) i další služby, které podporují pohodlné podnikání.


54 moderních kanceláří na Andělu


Pronájem kanceláří v Business Centrum Anděl Park na Praze 5 je stále možný! Celková plocha obchodního a kancelářského centra je 23 000 metrů čtverečních. K okamžitému pronájmu slouží 54 plně vybavených kanceláří ve 2. a 5. patře o celkové ploše 1 600 metrů čtvereční. Zázemí doplňují 3 konferenční místnosti s kapacitou až 16 osob.


Kompletní zázemí pro business


Vstup do kancelářských prostor uvádí reprezentativní recepce. Prosvětlené kanceláře na Andělu jsou vybavené moderním nábytkem. K dispozici jsou zařízené kuchyňky, copy centrum s multifunkčními zařízeními, o hladký provoz se stará administrativní a IT centrum. Samozřejmostí je zabezpečení kanceláří čidly a funkční protipožární systémy.


Skvělá dostupnost i parkování na Andělu


Anděl je nejen místem, kde se kříží business, ale také MHD. Komplex je umístěný na křižovatce ulic Radlická a Karla Engliše. Svoji zastávku zde mají tramvaje, autobusy i metro linky B. Smíchov je skvěle dostupný také autem – například z Letiště Václava Havla sem dojedete do půl hodiny. K centru náleží i garáže pro 255 parkovacích míst (poměr parkovacích míst je 1:80). Zaparkovat lze pohodlně také v blízkém obchodním centru Nový Smíchov.


Sousedství s těmi nejlepšími


Nejen v samotné kancelářské budově Anděl Park se budete potkávat s těmi nejúspěšnějšími firmami na trhu. Business centrum na Smíchově sousedí s další prestižní kancelářskou budovou Anděl Business media, kde našla zázemí mediální skupina MAFRA – vydavatel MF Dnes, Lidových novin apod.

Podívejte se na naši nabídku

Pronájem kanceláře Anděl

Chcete se i vy přidat k úspěšným firmám se sídlem na Andělu v Praze 5? Pronajměte si plně vybavenou kancelář v Business Centrum Anděl Park Smíchov, kterou pro vás připravila společnost Scott & Weber.

Podívejte se na naši nabídku pronájmu kanceláří v

Nezávazná poptávka

Zašlete nám svůj dotaz a nezávaznou nabídku obdržíte obratem nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle:
775 619 596
800 550 570 (zelená linka)