Profesionálnějšíposkytnutí sídla

Nechte vaši firmu vzlétnout. Dopřejte jí sídlo v reprezentativní kancelářské budově na prestižní adrese. Scott & Weber splňuje všechny zákonem dané požadavky pro poskytování sídel. Získejte konkurenční výhodu díky sídlu u Scott & Weber.

Kancelářsképrodukty a služby

Námi nabízenélokality

Praha 8 - Karlín
Praga Studios

Nové kanceláře v srdci pulzujícího Karlína

Nové designové centrum plně vybavených a servisovaných kanceláří v nejvyšším patře moderní kancelářské budovy se zázemím pro byznys, sport, odpočinek i kulturu. Přímo na metru "B" Křižíkova.

Otevíráme 2019

 
 • Praha 1
  Revoluční 7

  Prestižní lokalita v historickém centru Prahy, a to přímo u metra "B". V blízkosti najdete OC Palladium, Kotvu a mnoho stylových restaurací.

  Praha 1
  Revoluční 7

  36 kanceláří
  2 zasedací místnosti

 • Praha 3
  Flora

  Designové kanceláře přímo v OC Atrium Flora, na metru "A" Flora. Vás i vaše klienty okouzlí privátní 800 m2 terasa a relaxační i sportovní zóny.

  Praha 3
  Flora

  31 kanceláří
  2 zasedací místnost

 • Praha 4
  Budějovická

  Moderní centrum přímo na metru "C", umístěné v největší kancelářské oblasti Prahy s přímým napojením na dálnici D1.

  Praha 4
  Budějovická

  36 kanceláří
  2 zasedací místnosti

 • Praha 5
  Anděl-Smíchov

  Skvěle dopravně dostupná budova kategorie "A" v nejprestižnější pražské business lokalitě Anděl - Smíchov v Praze 5.

  Praha 5
  Anděl-Smíchov

  54 kanceláří
  3 zasedací místnosti

Konferenční a ZASEDACÍ MÍSTNOSTI

Ve všech našich centrech vám poskytujeme prostorné a moderní konferenční místnosti s potřebným komfortem a technickým zázemím. Po celou dobu pronájmu budete mít navíc přístup do reprografického centra pro zpracování dokumentů. Uvítáme, uvedeme a obsloužíme vaše hosty a vaše prezentace či jednání tak budou mít patřičnou úroveň a profesionální pojetí již od vstupu vašich hostů do našeho business centra.

Pronájem zasedací místnosti

Nejčastějšídůvody k využití sídla

 • zakládáte novou společnost
 • hledáte atraktivní adresu
 • chcete být blíž ke svým zákazníkům
 • nechcete mít sídlo ve vlastním bytě
 • chcete ušetřit náklady
 • potřebujete rychle začít podnikat

Vaše časté dotazy

Jak omezit četnost daňových kontrol?

Četnost daňových kontrol lze omezit výběrem vhodné adresy sídla firmy. Novelou občanského zákoníku z roku 2009 je nyní umožněno mít sídlo na adrese, na které se společnost fyzicky nezdržuje. Každá společnost si tedy může zvolit libovolné sídlo firmy. Tato skutečnost má své velké výhody také z hlediska pravděpodobnosti daňové kontroly. Ve výhodě jsou zejména společnosti z menších obcí, kde je pravděpodobnost daňové kontroly mnohem vyšší než ve větších městech. Služba poskytnutí sídla firmy je tak velmi žádaná mezi klienty z menších měst a obcí, kde je pravděpodobnost daňové kontroly mnohonásobně vyšší než v Praze.

Jaká jsou největší rizika při hledání nového sídla společnosti?

Nejlevnější sídla můžou často přijít velmi draho. Výběr sídla společnosti často probíhá pouze přes internet, kdy si klient nezkontroluje skutečnou kvalitu poskytované adresy a důvěryhodnost společnosti. Pak může dojít k velkému zklamání. Sídlo společnosti na zdánlivě dobré adrese se ukáže jako vybydlená ubytovna nebo páchnoucí squat. Je velice důležité zjistit si skutečnou podobu sídla společnosti, reference na poskytovatele, u kterého si chcete sídlo zaregistrovat a dále, zda poskytuje ostatní služby související se servisem pro podnikatele a firmy. Pouze takový poskytovatel Vám může zajistit kvalitní a reprezentativní sídlo a ještě navýšit důvěryhodnost vašeho podnikání v očích obchodních partnerů i příslušných úřadů.

Jaké zákonné aspekty musí splňovat poskytnutí sídla společnosti?

Pokud dochází zároveň ke změně zakladatelského dokumentu, je potřeba souhlasu všech společníků. Dále je potřeba podat návrh na zapsání změny v obchodním rejstříku. Do patnácti dnů od změny sídla společnosti je potřeba dodat vyplněný změnový list na příslušný živnostenský úřad a nahlásit změnu sídla společnosti na příslušný finanční úřad. Pokud má společnost zaměstnance, je také potřeba do 8 dnů od změny sídla společnosti nahlásit novou adresu na správu sociálního zabezpečení a příslušné zdravotní pojišťovny.

Proč nemít sídlo firmy v bytě?

Důvodů je spousta. Na adrese sídla firmy Vás mohou navštívit zákazníci, úředníci i jiné osoby. Umístěním sídla firmy mimo adresu svého trvalého bydliště zamezíte nechtěným či nehlášeným návštěvám a zvýšíte tak svoji bezpečnost. Pro image firmy vypadá lépe reprezentativní adresa sídla. Se sídlem firmy v Praze jedině získáte.

Nezávazná poptávka

Zašlete nám svůj dotaz a nezávaznou nabídku obdržíte obratem nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle:
800 550 570 (zelená linka)