Články z oboru

V čem spočívá krása plně vybavených kanceláří?

V čem spočívá krása plně vybavených kanceláří?
 

Ze zprávy Cartera Jonase vyplývá odhad, že plně vybavené kanceláře budou slavit úspěch i mimo světové metropole. Kate Tattersfield ve svém článku dodává, že nevyzpytatelnost ekonomiky přináší možnost, že se plně vybavené kanceláře k pronájmu budou objevovat ve velké míře v severských zemích, a to i mimo hlavní města. Jejich předpovědi se stávají skutečností již nyní.

Plně vybavené kanceláře jsou fenoménem zaslouženě, mají za sebou dlouhou a úspěšnou historii. Do Evropy se dostaly v roce 1970 z USA a poskytly zázemí nově vznikajícím podnikům, které potřebovaly flexibilitu. V současné době je běžně využívají velké fungující firmy. V celosvětovém měřítku je v tomto oboru nejdále Velká Británie, kde jejich počet vzrostl o 31 procent od roku 2008.

V čem spočívá jejich krása?

Krása nabídky plně vybavených kanceláří spočívá v jedinečné schopnosti formování a přizpůsobení se ekonomické situaci i požadavkům jednotlivých firem. Nabízí jim flexibilitu velikosti kancelářského prostoru i doby pronájmu, nízké počáteční náklady, reprezentativní prostředí, služby na míru a mnohé další jistoty. Firmám, které je využívají, přináší také zlepšení jejich image, a to díky prestižní adrese. K té patří i vynikající občanská vybavenost a dopravní dostupnost, kterou ocení nejen zaměstnanci firmy, ale také jejich klienti.

Co píše New York Times a další proslulé deníky

Zprávy, které vyšly o oboru plně vybavených kanceláří v prvním měsíci roku 2017, a to například na stránkách deníku New York Times, ukazují, že předpověď specialistů, toho  jaký bude rok 2017 pro plně vybavené kanceláře, je na místě. Metropole severních zemí i menší městečka se budou plnit plně vybavenými kancelářemi. Nahlédněme do článků společně.

 

We Work nabízí své plně vybavené kanceláře již ve 14 zemích světa.                     Z nejnovějších zpráv vyplývá, že nyní míří do Irska. Jejich hlavním cílem je pro rok 2017 je založit v Dublinu dvě velká sídla plně vybavených kanceláří. Jejich současných kancelářských center najdeme v Evropě sedmnáct, a to v Londýně, Paříži, Bruselu a v Amsterdamu. Podle odborníků je může brzdit pouze nedostatek kancelářských prostor v hlavním městě Irska.

Další významný poskytovatel flexibilních pracovních prostor Orega otevře své první centrum ve Skotsku letos v létě. Budova Silver Fin v Aberdeenu, která je také známá jako "The Granite City", je neuvěřitelně moderní a měla by se stát nejprestižnějším obchodním centrem Aberdeenu. Kanceláře společnosti Orega nejdeme ve 14 lokalitách ve Velké Británii a Bruselu. Otevřením svého kancelářského centra  v Aberdeenu chtějí udělat první krok v působení ve Skotsku. V Londýně dosáhli obrovského úspěchu, který mají v plánu zopakovat v severním Irsku.

Zajímavost na závěr

V plně vybavené kanceláře a coworkingová centra se mění i velmi netradiční prostory pro podnikání. Tím je například viktoriánský hrad v Cotswolds, který se promění v pracoviště pro rychle rostoucí tým, do kterého nyní patří  50 osob. Prostor o velikosti 10 000 metrů čtverečních nabídne pracoviště s nejnovějšími technologiemi, salónky i kino.

Trend plně vybavených kanceláří přináší do Čech Scott & Weber, který je jejich největším českým poskytovatelem. Neustále rozšiřuje působiště a zdokonaluje své služby. Sledujte novinky na scottweber.cz.