Novinky

Terasa Flora Office Center slavnostně otevřena

Slavnostní otevření terasy Flora Office Center se neslo v duchu letní párty s grilováním a živou muzikou. Terasa tak byla pokřtěna a klienti všech center Scott & Weber se mohou těšit na řadu akcí pod širým nebem vysoko nad metropolí.

 

 

K letní párty neodmyslitelně patří grilování, o které se postaral šéfkuchař Zdeněk Fulín, který k nám zavítal z hotelu Corinthia a je mistrem ve svém oboru. Pro hosty připravoval lahodné delikatesy. Podávaly se dokonalé Rumpsteaky, Beefsteaky i oblíbené kuřecí paličky a křídla a nechyběly ani grilované poctivé klobásy, nejrůznější saláty a lahodné omáčky.

 

Jako dezert si hosté slavnostního otevření vychutnali zmrzlinové sendviče Parlor, které zazářily na největším zmrzlinovém festivalu v Evropě Prague Ice Cream, který se konal o víkendu 24. června. Stála se na ně nekonečná fronta a zmrzlina Creme de le Creme, která se mezi sušenkami nachází, si z festivalu odvezla titul Zmrzlina roku. A to vše a mnohem více si hosté vychutnávali za doprovodu živé muziky v podání kapely Horváth Band, která hrála české i světoznámé hity nejrůznějších žánrů.

 

Tým Scott & Weber děkuje všem účinkujícím za jejich nasazení a hostům za hojnou účast a za navození nádherné atmosféry. Klienti všech center se mohou těšit na řadu akcí na terase plné zeleně s výhledem na metropoli.