Novinky

Startuje výuka angličtiny s rodilým mluvčím

Začněte den tím, že uděláte něco jen pro sebe. Připravili jsme pro vás konverzační lekce angličtiny přímo ve vašem centru. Nemusíte tak po práci utíkat do jazykovky, ale můžete konverzovat s rodilým mluvčím v pohodlí vašeho centra, a to společně se svými kolegy.
Lekce vede rodilý mluvčí z jazykové školy Glossa, jehož studenti mají skvělé výsledky. Na efektivitě výuky nám záleží, zvolili jsme tak lekce v menších skupinkách. Maximální počet bude 6 studentů. Na jaká témata budete konverzovat záleží jen na vás. Lekce vedené lektory z Glossy zvolily i velké a významné firmy, jako například ČSOB, Microsoft, Mercedes-Benz, KB a další. Výuka se koná každé úterý od 8:30 hodin ráno v zasedacích místnostech. Cena za lekci s rodilým mluvčím je 250 korun. Pokud výuka jazyků patří mezi vaše novoroční předsevzetí, máte vyhráno. 

Přihlašujte se zasláním emailu na adresu: marketing@scottweber.cz. Na stejnou adresu nám můžete napsat další představy a nápady. Tým Scott & Weber rád přináší svým klientům radost a věří, že jim lekce přinesou mnoho hezkých chvil i nových vědomostí.

Za tým Scott & Weber
Tereza