Děje se u nás

Seznamte s tím, co pro vaše zdraví a bezpečnost v těchto dnech děláme

Aktuálně všichni procházíme náročným obdobím. Věříme, že navzdory této situaci nepropadáte chmurám. Zdraví a bezpečnost vás (našich klientů) a našich zaměstnanců, je pro nás nejdůležitější prioritou. Proto bychom vás rádi seznámili s tím, co pro vaše zdraví a bezpečnost v těchto dnech děláme.

Všechna kancelářská centra, která Scott & Weber provozuje, zůstávají nadále v provozu. Celý náš tým se intenzivně snaží, aby se ti z vás, kteří stále potřebují docházet do kanceláře, v práci cítili co nejbezpečněji i v době koronavirové nákazy.

Přijali jsme proto následující opatření:

  • Snažíme se minimalizovat mezilidský kontakt 
  • Poštu předáváme pouze bezkontaktně
  • Osobní schůzky nahrazujeme videokonferencemi
  • Těm z vás, kteří jste doposud pracovali ve sdíleném pracovním prostoru, nabízíme privátní kanceláře nebo malé zasedací místnosti, které můžete samostatně využívat
  • Při dezinfekci kanceláří využíváme nejmodernější technologie. S pomocí klimatizace do vzduchu vypouštíme dezinfekční páru.
  • S ICT partnery hledáme řešení, které vám, našim klientům, ulehčí práci z domova

    Nechybí nám ani projektový tým, který neustále sleduje aktuální dění a pracuje na všech opatřeních, které klientům mohou zjednodušit či zpříjemnit situaci v práci i během Home Office. Držme si palce, ať je tato nepříjemná situace co nejdříve za námi a hlavně všem přejeme hodně zdraví, trpělivosti a pozitivních myšlenek.