Děje se u nás

Pravidelné masáže pro klienty Scott & Weber

V posledním červencovém týdnu se uskutečnily masáže pro klienty všech Scott & Weber center. Vzhledem k velké účasti a k množství pozitivních reakcí, za což patří velký dík profesionální a velmi milé fyzioterapeutce ze společnosti Kanclmasáže, pokračujeme v pravidelných masážích!

 

 

 

 

Masáže do kanceláře se ve světě stávají čím dál větším fenoménem. Není divu. Většina z nás tráví mnoho času u počitače, za volantem, na schůzkách, a to stále v sedě. Masáže do kanceláře jsou zaměřeny právě na problémové partie při sedavém zaměstnání a dodají tělu potřebnou životní sílu a pozitivní naladění. Masáže mají léčivou moc, odstraňují totiž stres, nespavost, bolesti hlavy, zad, únavu a další nepříjemné pocity. 

Přijďte si naopak užít pocit lehkosti a úlevy a relaxace. Budeme se na vás těšit v Anděl Park Office Center v úterý 8. sprna odpoledne a ve Flora Office Center odpoledne ve čtvrtek 10. srpna. Rezervujte si své místo zapsáním se do formuláře na recepcích či zasláním zprávy Tereze z týmu S&W, a to emailem na adresu: marketing@scottweber.cz či na telefonní číslo 608 125 703.