Doporučujeme

Plně vybavené kanceláře versus klasické

Plně vybavené kanceláře versus klasické

 

Rozhodli jste se pro servisovanou kancelář?

Pustit z hlavy můžete:

 

1. Astronomický kapitál

 

Není potřeba. Vyberte si podle sebe, na jak dlouho si kancelář pronajmete. Na den, měsíc či rok. Je to jen na vás. Na stole vás nečeká 50ti stránková smlouva na dobu často i pěti let, ale dvou stránková smlouva. Začínající firmy ocení možnost odrazit se bez astronomického kapitálu za pronájem klasické kanceláře. Ty větší většinou investují do rozvoje firmy, zlepšení její image apod., třeba díky lukrativní adrese. Servisované kanceláře volí dvoučlenné týmy i celé firmy s desítkami zaměstnanců.

 

     2. Poplatky, nad kterými zůstává rozum stát

 

Vše důležité je zahrnuto v základní ceně. Tedy nejen nájem osobní kanceláře, ale i sdílených prostor, jako je recepce, zasedací místnosti, kuchyňská studia, relaxačních zóny apod. Poplatky za energie jsou také součástí nájmu.

 

    3. Starosti s personálem

 

Recepční mile vítají klienty a přijímají poštu, telefonistky vyřizují hovory  a IT specialisti jsou také k dispozici. U servisovaných kanceláří je toto vše standartem, ale nabízí í více. Překladatelské služby, právní poradenství, účetnictví…

 

 

  4. Nemít lukrativní adresu

 

Servisované kanceláře najdete v Praze ve všech městských částech. Jejich největší poskytovatel Scott Weber je nabízí po celém centru Prahy - v Revoluční ulici v Praze 1, v Budějovické Aleji v Praze 4, v Anděl Office Parku na Andělu a nově i v Atriu Flora na Královských Vinohradech v Praze 3. Můžete tak mít kancelář v historickém centru, v největší kancelářské čtvrti i na okraji velkoměsta.

 

  5. Zařizovat, vybavovat, zajišťovat...

 

V plně vybavených kancelářích můžete vítat klienty hned první den. Servis v moderním prostředím funguje po celé dny. Nemusíte ztrácet čas hledáním, vybavováním, zajišťovaním…, stačí vzít laptop a jít do práce.

 

Servisované kanceláře jsou ve světe proslulé. Podívejte se, jak fungují u nás: http://www.scottweber.cz/

 

Sledujte nás také na Facebooku a Twitteru!