Články z oboru

Nechte vaši firmu vzlétnout. Dopřejte jí dokonalé sídlo společnosti.

Reprezentativní sídlo výrazně vylepší vizitku vaší společnosti. Při výběru sídla hraje jednu z hlavních rolí prestižní adresa, dopravní dostupnost a občanská vybavenost. Vedlejší, ale neopomíjenou roli hraje vzhled dané budovy a reprezentativnost i atraktivita interiéru. Nahlédněte do kancelářských budov společnosti Scott & Weber, která je českou jedničkou v oboru poskytovaní plně vybavených kanceláří a sídel. Každé její centrum je výjimečné.

Pražské Královské vinohrady vypadají na vizitce naprosto dokonale

Flora Office Center je nejnovějším kancelářským centrem společnosti Scott & Weber, které bylo již měsíc před otevřením více než z poloviny rezervováno novými klienty. Flora Office Center se nachází, jak už název napovídá, v budově Atria Flora na Královských Vinohradech v Praze 3. Kromě výborné dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti vyniká centrum nadčasovým interiérem a rozlehlou privátní terasou. Ti, kteří zvolí Flora Office Center pro sídlo své společnosti, oceňují především možnost pronájmu denní kanceláře na libovolnou dobu a reprezentativní zasedací místnosti pro jednání. Od jara budou mít k dispozici také prostor pro meetingy pod širým nebem, a to až pro 50 osob.

Jedna ze zasedacích místností ve Flora Office Center

 

Relax zóna Lounge Ventia pro chvíle odpočinku            
            

Scott & Weber obsadil dvě největší pražské kancelářské oblasti

Další dvě centra společnosti Scott & Weber, kterými jsou Anděl Park Office Center na Smíchově a Budějovická alej v Praze 4, najdete v největších kancelářských oblastech pražské metropole. Obě centra mají díky svému umístění perfektní návaznost na městský okruh. Jsou tak vyhledávaná
i mimopražskými podnikateli.

Budova Anděl Park vznikla pod perem architekta Václava Aulického, který je autorem slavného žižkovského televizního vysílače.

 

Revoluční 7 a Na příkopě 9/11

Obě adresy se na vizitkách vyjímají skvostně. Sídlo společnosti můžete mít v zrekonstruované budově Revoluční 7 a Na příkopě 9/11. Ulice Na příkopě je jednou z nejprestižnějších v Praze a interiér zmiňované budovy je oceňovaný významnými architekty. Budova Revoluční 7 sloužila od počátku jako administrativní komplex a až do roku 2013 v ní sídlila banka. Obě centra jsou v historickém srdci Prahy a v jejich okolí se nachází ty nejkrásnější místa.

Ulice Na Příkopě se umístila na 23. místě v žebříčku 71 nejdražších nákupních ulic na světě.