Novinky

Martin Prunner z PayU je šťastným výhercem S&W losování o lístky na Laver Cup

Martin Prunner z Payu se stal šťastným výhercem Scott & Weber losování o lístky na Laver Cup. Martin byl u toho, jak tenisová Evropa porazila světový tenisový výběr. Poslední zářijový víkend patřil pro milovníky tenisu bezesporu Laver Cupu, největší tenisové události roku, která se odehrála přímo u nás v pražské O2 aréně. Premiérový ročník exhibiční tenisové soutěže Laver Cup dvou šestičlenných mužských týmů vznikl z myšlenky Rogera Federera, který měl sen vytvořit týmové utkání nejlepších tenisových hráčů na jednom jediném místě. Jeho velkým přáním bylo, aby se Laver Cup líbil divákům. Pulzující vyprodaná aréna, vysoká tenisová úroveň a napínavé férové souboje svědčí o tom, že si Federer může být jistý, že se premiérový ročník divákům nemohl nelíbit.

Martin Prunner ze společnosti PayU, kterého můžete potkat ve Scott & Weber centru Budějovická Alej Office Center, se stal šťastným výhercem Scott & Weber losování o lístky na Laver Cup. „Jako vášnivý tenista amatér jsem informace o Laver Cupu dlouhodobě sledoval a těšil jsem se, jak budeme jednotlivá utkání sledovat doma u televize. Získání lístků přímo do O2 arény bylo velkým překvapením a splněním dlouhodobého snu zúčastnit se jako divák velkého tenisového turnaje,“ vypráví nadšeně Martin.

Do O2 arény vyrazil hned v pátek se svým malým synem, aby společně sledovali utkání evropských a světových hvězd. Martin nám tak může přiblížit, jaká byla atmosféra přímo na místě. „Atmosféra v O2 aréně byla hned od začátku skvělá, plná očekávání a hned první zápas mezi Dominicem Thiemem a Johnem Isnerem potvrdil jak velkou vyrovnanost týmů, tak úžasnou spoluúčast fanoušků. Páteční den pro nás se synem - hokejistou vyvrcholil informací, že na stadionu fandí i Jaromír Jágr. Jaromír seděl přímo pod námi, a tak jsme jej měli v těsné blízkosti. Páteční skvělá atmosféra byla pro mě inspirací k zakoupení lístku na neděli a možností zažít neopakovatelnou atmosféru prvního ročníku LAVER CAPU při finálových bojích. Za tento zážitek bych společnosti Scott  & Weber rád poděkoval,“ popisuje atmosféru na stadionu, kde bylo 17 000 fanoušků, Martin Prunner.

Jak Martin Prunner vysvětluje výše, zakoupil si lístky na finálovou neděli a viděl tak dramatický duel Australana Nicka Kyrgiose z výběru světa s Rogerem Federerem z týmu Evropy. Napínavá tenisová bitva zvedla z lavičky Rafeala Nadala, který nadšeně povzbuzoval Rogera. „Finálový zápas byl jak z říše snů. Nejspíše mylně jsem očekával jasnou suverenitu miláčka publika, Švýcara Federera. Ovšem Australan Kyrgios předvedl skvělý výkon, kdy se rozhodovalo ve druhém setu až v tiebraeku, kdy Federer musel vyhrát, a ne jinak tomu bylo i v rozhodujícím supertiebreaku, kdy Australan dokonce na body vedl 9:5 a stačil mu jediný míč k výhře. V tu chvíli celá hala bouřila a hnala Federera k vytouženému úspěchu, což se nakonec i stalo a Federer skvělou hrou bez chyb zpečetil těsnou výhru 11:9 na body. Nedělní finále ukončil emotivní ceremoniál za účasti všech hvězd, které svými proslovy poděkovaly nejen divákům, ale hlavě držiteli největšího počtu Grand slamů Rodu Laverovi za jeho osobní účasti. Do Chicaga příští rok nejspíše nepoletím, ale zážitek z Prahy si budu pamatovat navždy,“ zakončuje neuvěřitelný výčet zážitků Martin.

Tým Scott & Weber má obrovskou radost, že si výherce vstupenek tuto jedinečnou exhibiční soutěž evropských a světových hvězd užil, a moc mu děkuje za zprostředkování jedinečných zážitků a dojmů. Děkujeme, Martine!