Články z oboru

5 důvodů, proč jsou servisované kanceláře tou pravou variantou

5 důvodů, proč jsou servisované kanceláře tou pravou variantou v moderním byznys světě

 

Dnešní byznys svět je dynamický, stále se měnící, a to turbulentní rychlostí. Čas, peníze a úsilí jsou třemi klíčovými komponenty pro vedení byznysu. Servisované kanceláře, které jsou flexibilní a ekonomicky úsporné, jsou vyhledávanou variantou mnoha úspěšných podnikatelů. Umožní totiž optimalizovat všechny tři zásadní elementy podnikání.

 

Pronájem plně vybavené kanceláře se stává čím dál inspirativnějším řešením firem nejrůznějších velikostí, typů a zaměření. Dostávají tak možnost rychle se přizpůsobit dynamickému trhu. Poskytovatelé Serviced Offices nesou odpovědnost za fungování kancelářského centra a nabízí pětihvězdičkový servis. Základní rozdíl mezi klasickou a plně vybavenou kanceláří je v tom, jakým způsobem jsou využívány. Servisovanou kancelář si klient může pronajmout na den, měsíc či rok a měnit i její velikost. Klasická se pronajímá i na pět let, a to za cenu za metr čtvereční.

 

 

Slíbených pět důvodů:

 

     1. Šetří čas

 

Servisované kanceláře poskytují významnou úsporu nákladů, a to až o 75 procent oproti klasickým kancelářím. Odpadají počáteční náklady za nákup vybavení, skryté poplatky, celkové zajištění servisu a v neposlední řadě strávený čas nad výběrem a zařizováním kanceláře.

 

     2. Pružnost

 

Pružná je již zmiňovaná možnost pronájmu na libovolnou dobu. Na den, měsíc i rok. Servisované kanceláře nabízejí také flexibilitu prostor. Počet míst v kancelářích lze měnit podle počtu zaměstnanců. Díky tomu jsou plně vybavené kanceláře vyhledávané významnými firmami i start-upy.

 

    3. Účinnost

 

Částka za pronájem zasedacích místnosti není pravidelnou položkou. Platí pravidlo Pay for use, neboli plať jen za použití. Zasedací místnost je potřeba na pár hodin týdně, není potřeba je mít pronajatou po celou dobu.

 

Tým odborníku funguje od prvního dne. Recepční vítají klienty, profesionální telefonistky vyřizují hovory a IT specialisti jsou také také na místě. Je tak čas soustředit se na důležitou práci.

 

   4. Snižuje riziko

 

Měnit velikost kanceláře podle růstu firmy je u servisovaných kanceláří standartem. Počet míst je flexibilní. Někteří poskytovatelé umožňují možnost kanceláře i zmenšovat. Nestává se to, ale ta možnost je uklidňující.

 

  5. Profesionální podpora

 

Potřebujete více? Poradenství, právní i administrativní služby, překladatelství a další servis je možné zařadit mezi nepravidelné služby.

 

 

Celkově lze říci, že vzestup poptávky po plně vybavených kanceláří je během posledního desetiletí vidět po celém světě. Stále více firem reaguje na rychle se měnící trh vlastní flexibilitou a rychlostí. Získávají tak svobodu a čas jen na svůj byznys plán. Největším českým poskytovatelem servisovaných kanceláří je společnost Scott & Weber. Podívejte se v jakých lokalitách si můžete jejich kanceláře pronajmout zde.