Kontakty

Kde nás najdete, kdo je v týmu, a co všechno u nás najdete

Kde najdete naše centra

Jaké služby v našich centrech nabízíme

Nabízíme flexibilní kancelářská řešení na klíč. Portfolio kancelářských řešení je široké, od dlouhodobého či krátkodobého pronájmu kompletně vybavené kanceláře pro jednotlivce či větší týmy s pětihvězdičkovým servisem, přes pronájem obchodních salónků s bezdrátovým přístupem k internetu pro klienty, kteří zvolili Scott & Weber jako sídlo své společnosti, až po pronájem moderních zasedacích místností.

Snažíme se neustále rozšiřovat a zdokonalovat naší nabídku produktů a služeb, kterou využilo již více než 1 000 zákazníků. Stále také hledáme další prvotřídní kancelářské lokality pro možnost být co nejblíže našim klientům.

Úspora peněz a času

Snažíme se maximálně efektivně využít klientův čas a prostředky, ať již ve formě celkově nižších nákladů na provoz kanceláře a zázemí společnosti, rychlého založení společnosti s možnosti podnikat ihned, či optimálního nastavení holdingové struktury s ohledem na vytváření zisků a ochrany jejich investic.

“One Stop Shop” služby

Klient od nás získává všechny potřebné služby na jedné schůzce, která netrvá déle jak 1 hodinu, počínaje podporou při zakládání společnosti, poskytnutí sídla společnosti, pronájmem flexibilního pracoviště na míru až po administrativní, právní a účetní servis.

Flexibilní podmínky

Námi nabízený koncept plně vybavených kanceláří a poradenských služeb reflektuje současný moderní trend flexibilního způsobu práce, který vychází z požadavku firem na dostatečně rychlé přizpůsobení změnám trhu, maximalizaci finančních zdrojů i času na vlastní podnikání.

Jan Melmuka

Sales Manager Czech Republic and Slovakia pro společnost TCC Global

“Díky perfektním službám Scott & Weber se můžeme plně soustředit na vlastní byznys.”

Náš Scott & Weber tým

Obchodní odděleníTelefon: +420 601 389 500
Email: sales@scottweber.cz


Provozní oddělení

Operations manager


Klára Zelenková

Klára Zelenková

Telefon: +420 727 922 005
Email: operation@scottweber.cz

Center Manager Praha 1


Klára Hervertová

Klára Hervertová

Telefon: +420 727 964 277
Email: revolucni@scottweber.cz

Center Manager Praha 3


Klára Hervertová

Klára Hervertová

Telefon: +420 727 964 277
Email: atriumflora@scottweber.cz

Center Manager Praha 4


Andrea Makaloušová

Andrea Makaloušová

Telefon: +420 234 703 300,
+420 607 011 377
Email: budejovickaalej@scottweber.cz

Center Manager Praha 5


Simona Hartmanová

Simona Hartmanová

Telefon: +420 725 841 622,
+420 255 725 400.
Email: andelpark@scottweber.cz

Marketing


Michal Pešat

Email: marketing@scottweber.cz

O nás

Společnost Scott & Weber je největším českým poskytovatelem plně vybavených a servisovaných kancelářských prostor. Scott & Weber kancelářská centra nabízí více než 700 plně vybavených pracovních míst, 12 zasedacích místností, hot desks, virtuální kanceláře, stovky metrů čtverečních prostorů pro byznys a podnikání. Unikátní prostory s X Faktorem disponují vysoce kvalitním, pohodlným a bezpečně i uživatelsky přátelským pracovním prostředím, které přináší klientům skvělý pocit, produktivitu a kreatitivitu.

Pronajmout si je může každý. Od začínajících podnikatelů až po největší celosvětové společnosti, a to na jeden den, měsíc i rok. Klienti z řad začínajících start-upů, malých firem i poboček velkých mezinárodních korporací, kterými jsou například společnosti AT&T, VMware, Hitachi or Akamai, oceňují především flexibilní podmínky, vysoce kvalitní plně vybavené prostory a pěti hvězdičkovou podporu administrativního týmu.

Od prvního dne pronájmu se mohou klienti plně věnovat svému podnikání. Vše ostatní mohou nechat na nás. Všechny Scott & Weber kancelářská centra najdete na prestižních adresách s vynikající občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Každé kancelářské centrum nabízí zasedací místnosti o různých velikostech s profesionálním vybavením. Klienti denně využívají kuchyňská studia, relaxační místnosti, herní místnosti, Call Boxy, kopírovací centra, Hot Desks a další servis podmínky pro dokonalý work-life balance. Návštěvy vždy přivítají profesionální asistentky v prostorách reprezentativní recepce.Náš Affilate program

Nabízíme Vám jedinečnou možnost, jak se zapojit do našeho affilate programu. Doporučte nám klienta, který hledá pronájem kanceláří na klíč, sídlo nebo virtuální kancelář. Za každého klienta získáte provizi 10% včetně DPH.

Nezávazná poptávka

Zašlete nám svůj dotaz a nezávaznou nabídku obdržíte obratem nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle:
601 389 500
800 550 570 (zelená linka)