Privátní servisované kanceláře v prémiové lokalitě na Václavském náměstí

DOMLUVIT PROHLÍDKU
Kontakt

The Flow
Building

Flexibilní pracovní prostředí privátních servisovaných kanceláří doplněné o coworking v ikonické budově The Flow Building přímo na Václavském náměstí. Inspirativní, bezpečné a reprezentativní kancelářské prostory na ploše o velikosti 2600 m2.

Kontakt

Privátní servisované kanceláře

Reprezentativní privátní servisované kanceláře třídy A++ v ikonické budově The Flow Building vynikají prémiovou lokalitou, skvělou dostupností a flexibilitou termínu i plochy pronajatého prostoru. Oceníte také nejmodernější technologické řešení prostor, designovou recepci a lobby, bezpečné parkování, zdravé prostředí a špičkové ICT řešení.


Prémiové kanceláře doplňuje možnost coworkingu v inspirativním prostředí zvyšujícím produktivitu práce. Nechybí reprezentativní zasedací místnosti, konferenční prostory, komfortní relax zóny a terasa přímo na střeše budovy.

Kontakt

Skvělá lokalitaa perfektní dostupnost

Kontakt

Flexibilita a úspora

Flexibilita termínu
i plochy pronájmu

Možnost smlouvy bez dlouhodobých závazků na dobu neurčitou. Klienti mohou zvyšovat a snižovat velikost plochy kanceláří i v průběhu smlouvy.

Nulové vstupní
náklady

Investujte jen do svého byznysu. Platby za fit-out a vybavení kancelářských prostor včetně špičkového ICT řešení nechte na nás.

Provozní
úspory

Kancelář jako servis. Žádné náklady na administrativní personál, údržbu a zajištění ochrany bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Kontakt

Kontakt

Adresa

The Flowbuilding Workspace,

Václavské náměstí 47,

Praha - Nové Město, 110 00