Flora Office center

Pronajměte si plně vybavenou kancelář ve výjimečném multifunkčním centru v Královských Vinohradech. Kousek od historického centra Prahy, se skvělou dopravní dostupností a možností parkování.

Popis budovy Flora Office center

Plně vybavené kanceláře ihned k pronájmu v rámci multifunkčního obchodního centra na Praze 3 v Královských Vinohradech jen 2 km od historického centra Prahy se skvělou dopravní dostupností a možností parkování. 

Špičková kancelářská budova kategorie A  v rámci multifunkčního centra Flora Office center na Královských Vinohradech jedinečným způsobem spojuje kancelářské prostory s nákupní pasáží.

Vstup do budovy je uveden reprezentativní halou s recepcí a zázemím pro krátké posezení. Vstoupit do centra lze přímo ze stanice metra Flora (linka A). Zajištěno je i pohodlné parkování se 750 parkovacími místy v podzemních garážích. Budovu střeží centrální systém ostrahy s CCTV. K dispozici je dostatek kaváren a restaurací. 

Popis našichKANCELÁŘSKÝCH PROSTOR

  • Designové kancelářské centrum plně vybavených kanceláří o ploše 1 060 m2 kancelářských prostor s flexibilním využitím dispozic. Vás i vaše obchodní partnery okouzlí velká 800 m2 terasa s nádherným výhledem na Prahu
  • Unikátní propojení kanceláří se špičkovým obchodním centrem (130 obchodů - kavárny, restaurace, obchody, služby na ploše 20 000 m2)
  • 35 kanceláří plně vybavených novým moderním nábytkem k okamžitému pronájmu s přístupem 24 hodin denně / 7 dní v týdnu
  • 2 moderní zasedací místnosti vybavené audiovizuální a prezentační technikou s kapacitou až 15 osob
  • Vlastní reprezentativní recepce na patře s prostorným vstupním lobby pro příchozí návštěvy
  • Moderní společné prostory pro odpočinek, zábavu a neformální schůzky
  • Zařízené kuchyňky s možností neomezené konzumace nápojů
  • Klimatizovaná serverovna provozující profesionální síťovou infrastrukturu a špičkové ICT řešení s aktivním dohledem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  • Otevíratelná okna a úsporné vytápění (budova v energetické třídě A)
  • Zabezpečené kanceláře čidly, protipožárními systémy a monitorovány bezpečnostními kamerami

Atraktivní adresa centra

Praha 3, Flora
Vinohradská 2828/151,130 00 Praha 3-Žižkov,
Vchod C z ulice Jičínská - 7 patro
Pevná linka: +420 226 296 100
Mobilní telefon: +420 727 964 277
E-mail: info.atriumflora@scottweber.cz

Dopravní spojení

Auto
Loc: 50°04'40.9"N 14°27'40.4"E
s 750 parkovacími místy v podzemních garážích v budově.

Metro
Zelená trasa A, stanice Flora

Bus
Linka 136, 175 zast. Flora

Tram
Linka 5, 10, 11, 13, 16, 51, 55, 58, zast. Flora

Popis lokality Flora Office center

Multifunkční Flora Office center je situované v atraktivní lokalitě Královských Vinohrad na Vinohradské ulici v Praze 3. Výhodou je umístění pouhé 2 km od samotného historického srdce Prahy, stejně jako výborná dopravní dostupnost. V ulici Vinohradská staví tramvaje č. 5, 10, 11 a 16. Zastávku zde má autobus č. 136 (Kobylisy-Jižní Město) a 175 (Florenc-Sídliště Petrovice). Do kancelářské části budovy lze vstoupit přímo ze stanice metra Flóra (trasa A) nebo dalšími dvěma vchody. Perfektní je také silniční napojení na Pražský okruh a pražskou magistrálu. S ohledem na lokalitu a velké terasy s jedinečným výhledem na Prahu působí kanceláře luxusním dojmem.  Multifunkční centrum Flora Office center je rozhodně dobrou firemní adresou, své zázemí tady už našly společnosti, jako je Danone, a.s., Reckitt Benckiser, spol. s r.o. Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o., INSIA a.s. nebo Kajima Czech Design and Construction s.r.o.  V okolí centra jsou hotely, banky a další služby.