Scott Weber Coworking – Butikový koncept coworkingu a privátních kanceláří

Butikový koncept coworkingua privátních kanceláří

DOMLUVIT PROHLÍDKU OBJEDNAT ONLINE Kontakt

V nové budově
Praga Studios v srdci pulzujícího Karlína

Coworking Urban Paradise nabízí inspirativní pracovní prostředí zvyšující produktivitu práce. Je vhodný jak pro začínající podnikatele, tak i pro větší firmy, a to díky možnosti využívat privátní kanceláře, zasedací místnosti i coworkingový prostor. Právě propojení menších a velkých hráčů přináší přidanou hodnotu.

Kontakt
Kontakt

Vyberte si to pravé členství pro vás

Business club

Business Club

Pro jednotlivce, kteří nepotřebují kanceláře, ale chtějí se stát součástí pulzující komunity, získat přístup k exkluzivním akcím a eventům plus skvělé slevy na zasedačky, konferenční sály či Multisport kartu.

1300 Kč/měsíc
Day Pass

Day Pass

Jste v Praze jen na skok? Chcete si vyzkoušet náš butikový coworking? Využijte jednorázového denního členství a získejte přístup k inspirativnímu prostředí pro práci a schůzky v Urban Paradise Hubu.

1400 Kč/den
Flexible Desk

Flexible Desk

Přístup 24/7 k jakémukoliv volnému místu v lounge, u bistro baru, relax corneru, Game Shore a v dalších coworking prostorech. Přidejte se k naší komunitě profesionálů s přístupem ke všem benefitům a eventům.

5500 Kč/měsíc
Dedicated desk

Dedicated desk

Vlastní stůl ve sdílené kanceláři, který Vám říká pane. Můžete si na stole či ve skříňce nechávat osobní věci. Máte 24/7 přístup po celém centru a ke všem benefitům a akcím pořádaným pro naší komunitu.

6500 Kč/měsíc
Kontakt

Kontakt

Adresa

Praha 8, Praga Studios Karlín,

Pernerova 697/35

Prostory pro eventy k pronájmu

Při přípravě eventu je správná volba místa hlavním faktorem úspěchu. Budova Praha Studios je zcela nová a skvěle dostupná. Najdete v ní prostory pro komornější setkání i pro eventy až pro 400 osob. Jsou vhodné pro konference, semináře, školení i pro společenské a kulturní zážitky.


Nabídka prostor
Kontakt

Zasedací místnosti k pronájmu

Vyberte si tu pravou zasedací místnost pro vaše jednání Vaše prezentace či jednání budou mít patřičnou úroveň a profesionální pojetí již od vstupu vašich hostů do našeho business centra. Všechny zasedací místnosti jsou moderní a vybavené audiovizuální technikou a splňují požadavky těch nejnáročnějších klientů.


Nabídka prostor
Kontakt

Inspirativní prostředí