Přehled služeb & ceník

Scott & Weber nabízí široké portfolio cenově dostupných řešení pracovního prostoru
s důrazem na moderní design, špičkové služby a opravdovou pohostinnost.

Sdílené kanceláře / Coworking

Vyberte si z klubového členství, či přístupu k jakémukoli stolu v coworking prostorech.
Nebo vyhrazený stůl ve sdílené kanceláři s přístupem do všech prostorů pro členy 24/7

Business Club

Pro jednotlivce, kteří nepotřebují kanceláře, ale chtějí se stát součástí pulzující komunity a získat přístup k exkluzivním eventům.

Day Pass

Jste v Praze jen na skok? Chcete si vyzkoušet butikový coworking Urban Paradise? Využijte jednorázového denního členství a získejte přístup k inspirativnímu prostředí pro práci a schůzky v jedné z budov Scott&Weber.

Flexible Desk

24/7 přístup k jakémukoli volnému místu v lounge, u bistro baru, v tiché zóně a dalších coworking prostorech. Přidejte se ke komunitě úspěšných profesionálů s přístupem ke všem benefitům a eventům naší komunity.

Dedicated desk

Vlastní stůl ve sdílené kanceláři, který Vám říká pane. Můžete si na stole, či ve skřínce nechávat členůní věci. Máte 24/7 přístup po celém centru a ke všem benefitům naší komunity.

Soukromé kanceláře

Pronajměte si plně vybavenou kancelář s možností uzavření smlouvy na libivolnou dobu.
Navrhneme kancelářské řešení na míru přizpůsobené všem vašim potřebám.

Private Office
1-20 členů

Tradiční koncept privátní plně vybavené kanceláře s přístupem ke všem našim prostorům a službám sdíleného kancelářského centra. Inspirativní komunita profesionálů.

Office Suites
20+ členů

Vlastní plně zařízený prostor pro větší týmy k okamžitému užívání s možností vlastní zasedací místnosti, call boxu a individuálních dispozic a s výhodou přístupu ke všem prostorům a službám sdíleného kancelářského centra.

Enterprise Workspace
50-200 členů

Vaše soukromé kancelářské prostory přesně na míru s vlastním brandingem, privátním vstupem či na celém patře. Řešení od návrhu spaceplanu, designu, stavebních úprav, zařízení až po kompletní provozování všech služeb vašeho centra.

Virtuální kancelář
 

Dopřejte vaší firmě sídlo v reprezentativní kancelářské budově na prestižní adrese. Využijte reálné administrativní zázemí a služby vyškoleného personálu.

Kontaktujte nás

Máte zájem o nabídku na míru, nebo si chcete domluvit prohlídku v jednom z našich kancelářských center?

Pošlete nám své požadavky a obratem se Vám ozveme.

Kontaktovat nás můžete také na tel. čísle:
601 389 500
800 550 570 (zelená linka)