Budějovická alej

Moderní kancelářské prostory v budově kategorie A. Výborná dostupnost, přímo u metra Budějovická, parkování v budově. Klimatizované kanceláře a zasedací místnosti zařízené nábytkem, vybavené technologiemi a vlastní recepcí.

Skvěle umístěná BUDOVA CENTRA

Business Centrum Budějovická alej je určena zájemcům s citem pro moderní design a umění moderní architektury. Architektonický návrh zpracoval prestižní ateliér Loxia a vyhlášená švédská architektka Eva Gräne. Skandinávský styl je patrný již při prvním pohledu na budovu, který uchvátí masivní dřevěné žaluzie a okenní rámy. Kombinace bílé a antracitově šedé barvy dodá budově na vznešenosti.

Díky vhodnému umístění budovy nabízí všechna patra krásný výhled na jižní část Prahy.

Reprezentativní kancelářské centrum nabízí 38 designových klimatizovaných kanceláří na klíč a dvě konferenční místnosti.

Pronajměte si plně vybavenou kancelář v moderní lokalitě Praha 4.

Popis našich KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR

Kanceláře Scott & Weber na Praze 4 se nacházejí ve 2. patře. Je zde 35 plně vybavených zařízených kanceláří s možností pronájmu již od 1 pracovního místa na jeden den, měsíc i několik let. Kanceláře jsou klimatizované, zařízené luxusním nábytkem. Klienti mají neomezený přístup do centra pomocí čipových karet.

Co o násŘEKLI NAŠI kLIENTI

Ing. Jan Kuba
výkonný ředitel a jednatel společnosti Granton consulting

„Pokud bych měl kanceláře v Budějovické Aleji vystihnout jedním slovem, napadá mě příjemné. Příjemné pracovní prostředí v hezkém a moderním stylu . Vážím si také korektního a milého jednání. V neposlední řadě oceňuji lokalitu, která je snadno dostupná vozem, a možnost pohodlného parkování přímo v budově.”

Ing. Karel Klusák
zakladatel společnosti Intact

„Dřív jsem míval schůzky ve známých pražských kavárnách. Věděl jsem, že už bych chtěl raději reprezentativní kancelář, kde bych mohl vítat klienty, ale nechtěl jsem měsíce trávit nad zařizováním kanceláře, tak padla volba na plně vybavené kanceláře. V kancelářském centru společnosti Scott Weber jsem naprosto spokojený.”

Atraktivní adresa centra

Praha 4, Budějovická alej
Antala Staška 2027/77, Praha 4, PSČ 140 00
Pevná linka: +420 234 703 300
Mobilní telefon:+420 725 344 327 
E-mail: info.budejovickaalej@scottweber.cz

Dopravní spojení

Auto
Loc: 50°2'33.616"N, 14°26'53.837"E

Bus
118, 121, 124, 148, 192, 205, 331 - 335, 337, 339, 362, 369

Metro
Červená trasa C, stanice Budějovická, 3 minuty chůze.

Popis lokality BC Budějovická alej na Praze 4

Oblast v okolí Budějovického náměstí, kde se rozkládá BC Budějovická alej, je považována za nejdynamičtěji se rozvíjejících administrativně komerční centrum v Praze. Budějovická alej je strategicky umístěna v blízkosti stanice metra C Budějovická s přímým napojením na dálnici D1 a Pražský okruh s přímou dostupností do centra Prahy. Výhodou je skvělá občanská vybavenost, přímé sousedství městského úřadu, polikliniky, obchodního centra a velkým množstvím restaurací, kaváren, bank a hotelů. Pronájem kanceláří Praha 4 splní všechny vaše požadavky.

Naše lokality

Flow Building
Václavské náměstí

Nové centrum Scott & Weber přímo na Václavském náměstí v nové budově Flow Building

nabídne privátní servisované kanceláře a prémiový coworking. Jedná se o projekt, který je unikátní svým designem 21. století. Budova splňuje nejvyšší technologicke i environmentálním standardy BREEAM na úrovni Excellent a zároveň se stanem ikonickým objektem na mapě pražské architektury, který bude po následující staletí určovat charakter Václavského náměstí.

 

Praga Studios
Praha 8 - Karlín

Nové kanceláře v srdci pulzujícího Karlína

Butikový koncept coworkingu a privátních kanceláří v nejvyšším patře moderní kancelářské budovy se zázemím pro byznys, sport, odpočinek i kulturu. Stanice metra Křižíkova (trasa B) v těsné blízkosti, výborná dostupnost MHD.

 
 • Praha 1
  Revoluční 7

  Prestižní lokalita v historickém centru Prahy, a to přímo u metra "B". V blízkosti najdete OC Palladium, Kotvu a mnoho stylových restaurací.

  Praha 1
  Revoluční 7

  36 kanceláří
  2 zasedací místnosti

 • Praha 3
  Flora

  Designové kanceláře přímo v OC Atrium Flora, na metru "A" Flora. Vás i vaše klienty okouzlí privátní 800 m2 terasa a relaxační i sportovní zóny.

  Praha 3
  Flora

  31 kanceláří
  2 zasedací místnost

 • Praha 4
  Budějovická

  Moderní centrum přímo na metru "C", umístěné v největší kancelářské oblasti Prahy s přímým napojením na dálnici D1.

  Praha 4
  Budějovická

  36 kanceláří
  2 zasedací místnosti

 • Praha 5
  Anděl-Smíchov

  Skvěle dopravně dostupná budova kategorie "A" v nejprestižnější pražské business lokalitě Anděl - Smíchov v Praze 5.

  Praha 5
  Anděl-Smíchov

  54 kanceláří
  3 zasedací místnosti

Nezávazná poptávka

Zašlete nám svůj dotaz a nezávaznou nabídku obdržíte obratem nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle:
775 619 596
800 550 570 (zelená linka)