Založení zahraniční společnosti

Našim klientům nabízíme možnost založení společnosti v zemích s výhodnějším daňovým či legislativním zatížením. Naši odborníci na zahraniční právo Vám navrhnou nejlepší možnost s ohledem na Vaše potřeby, požadavky a případná rizika.

Založení zahraniční společnosti

Našim klientům nabízíme možnost založení společnosti v zemích s výhodnějším daňovým či legislativním zatížením. Naši odborníci na zahraniční právo Vám navrhnou nejlepší možnost s ohledem na Vaše potřeby, požadavky a případná rizika. Zajišťujeme založení zahraničních společností různých forem ve státech EU i mimo ni. Zvážíme, zda je pro Vás výhodnější zahraniční společnost či zahraniční holding.

Znaky zahraničních lokalit

Každá zahraniční lokalita má jinak nastavenou daňovou politiku zvýhodňující malé projekty nebo naopak miliardové investice. Navrhneme Vám lokalitu, kde budou Vaše finance dlouhodobě stabilně uložené a nemusíte se tak obávat častých změn v legislativě. Optimalizace daní bude dlouhodobá.

Výhody služby

 • Zdanění 0 – 10%
 • Stabilní legislativa
 • Porovnání možných lokalit
 • Kompletní zajištění založení různých forem zahraničních společností v různých státech.

Jak vypadá průběh založení zahraniční společnosti

 • Rezervace a výběr služeb

  Na první schůzce získáme od klienta informace potřebné k návrhu formy zahraniční společnosti a společně zvážíme nejvýhodnější lokalitu.

 • Příprava dokumentů

  Na základě těchto informací vyhotovíme dokumenty pro založení zahraniční společnosti.

 • Jednání s úřady

  Vyřídíme veškeré dokumenty.

 • Předání firemní dokumentace

  Klient obdrží kompletní dokumentaci nové firmy.

Vaše časté dotazy

Co je offshore společnost?

Offshore společnost je společnost zaregistrovaná v jiné zemi, kde je menší daňové zatížení než v České republice. Offshore společnosti se často díky optimalizaci daní přezdívají jako „daňový ráj“.

Jsou offshore společnosti legální?

Ano. Je ale důležité zvolit důvěryhodného poskytovatele této služby, který tuto službu zařídí spolehlivě a dle příslušné legislativy. Pak se nemusíte bát, že by Vaše společnost utrpěla ztrátu důvěryhodnosti.

Nezávazná poptávka

Zašlete nám svůj dotaz a nezávaznou nabídku obdržíte obratem nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle:
774 498 933
800 550 570 (zelená linka)