Děje se u nás

Tenisový turnaj Scott & Weber pro vás

Tým Scott & Weber pro vás připravil tenisový turnaj, který se odehraje ve čtvrtek 14. září, 2017 od 9 hodin, a to v moderním tenisovém areálu Wilson Tennis Centrum

Tenis bývá celoživotní vášní a začít s ním je možné kdykoliv! Turnaj proto bude rozdělen do několika kategorií. Bude se hrát mužský i ženský turnaj, skvěle si tak zahraje úplně každý. Kromě turnaje bude připraven i profesionální trenér, který se vám bude s radostí věnovat. A to nejlepší nakonec, všichni hráči budou zařazeni do slosování o lístky na unikátní 
Laver Cup, kde se proti sobě postaví elitní světoví tenisté.

 
Startovné činí 450 CZK a zahrnuje účast na tenisovém turnaji, menší občerstvení a možnost tréninku s profesionálním trenérem, který bude po celou dobu k dispozici. V tenisovém centru je dále k dispozici vybavená posilovna, kvalitní restaurace a možnost objednání se na masáže.

Neváhejte a přihlašte se zasláním emailu na: 
marketing@scottweber.cz, počet účastníků je omezen. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte Terezu z týmu Scott & Weber, a to emailem na marketing@scottweber.cz či telefonicky na čísle: 608 125 703. Další detailní informace pošleme včas všem přihlášeným účastníkům.
 
Těšíme se na vás!
 
10269131_778693808829220_6909797980074503183_o
 

The Scott & Weber team has prepared a tennis tournament for you, which will take place on Thursday, September 14, 2017 from 9 a.m. in the modern Wilson Tennis Center.

Tennis is a lifelong passion and and everyone can start to play at any time! The tournament will be therefore divided into several categories. We will play men's and women's tournament. Additionally, you will be able to draw tickets to the prestigious Laver Cup, where the world's best tennis players compete! 

Registration by email: marketing@scottweber.cz

The starting fee is 450 CZK and includes participation in the tennis tournament, small refreshments and a possibility to get advice from a professional coach who will be ready to assist you during the tournament. In the Tennis center, there is also a fully equipped gym, a really good restaurant and there is a possibility of ordering a massage as well. All other information will be written in time. If you have any questions, feel free to contact Tereza from Scott & Weber by email: marketing@scottweber.cz.

Číst celý článek