Děje se u nás

Sestavujeme Scott & Weber tým pro charitativní ADRA běh

Sestavujeme běžecký Scott & Weber tým pro charitativní Adra běh, který se koná v neděli 8. října v nádherném prostředí parku Landronka v Praze 6. Výtěžek z běhu poputuje na podporu a pomoc při humanitárních katastrofách v ČR i v zahraničí.

"ADRA běh není jen pro trénované a nadšené sportovce, ale je to hlavně sportovně-zábavná akce pro všechny, bez rozdílu věku, kondice apod.", říká organizátor celé akce. Scott & Weber sestavuje rovnou dva týmy dospělých běžců. Jeden pro hlavní závod o délce 10 km a druhý pro trať na 3,3 km. Děti se mohou těšit na závody na 300 m (do 6 let), 600 m (7–10 let) a 900 m (11–14 let) a čeká je i zábavný doprovodný program. 

Přihlašte se zasláním emailu Tereze z týmu Scott & Weber na adresu: marketing@scottweber.cz, a přijďte si v neděli 8. října zaběhat společně se svou rodinou, přáteli a kolegy a podpořit tak dobrou věc. Přihlášení zájemci dostanou včas email s podrobnými informacemi a těšit se mohou na sportovní tričko Scott & Weber pro tento nádherný a smysluplný charitativní běh.  

 

 

Číst celý článek