Akce

Scott & Weber běžci obsadili stupně vítězů v závodě Adra Run

Scott & Weber běžci obsadili stupně vítězů v závodě Adra Run v kategorii dospělých i dětí. Klienti Scott & Weber se nescházejí pouze v kancelářských centrech během pracovních dnů. V neděli 8. října společně vyrazili na charitativní běh Adra Run do krásného parku Ladronka - zasportovat si, užít si společně volný den a podpořit dobrou věc. I přes nepřízeň počasí, kdy vítr střídal déšť, se sešli v hojném počtu a závodili ve všech kategoriích. Dospělí na tratích o délce 5 a 10 km a jejich děti ve všech kategoriích určených dle věku.

Nejvíce běžců zvolilo trať o délce 5 kilometrů. Jan Chlopčík, klient Scott & Weber, kterého znají především klienti Flora Office Center, se umístil v této kategorii na druhém místě, a to ze všech zúčastněných. Trať o délce 5 kilometrů zvládl pokořit za neuvěřitelně krátký čas a v cíli ho fanoušci odměnili velkým potleskem. Jan Chlopčík byl slavnostně vyhlášen druhým nejlepším běžcem pražského běhu Adra Run 2017 a získal krásnou medaili a diplom. Za celý tým Scott & Weber mu gratulujeme a děkujeme za neuvěřitelné nasazení. Na trati o délce 10 km zazářili hned dva Scott & Weber klienti, a to Romain Pedeprat ze společnosti Kemcore a Jonathan Fernande ze společnosti Bearing Point. Oba zvládli nejdelší trať závodu zaběhnout v nádherném čase a patří jim velký obdiv.

Velký dík patří i dětem Scott & Weber klientům. Všechny statečně bojovovaly a podporovaly se navzájem. Na stupních vítězů stály dcery pana Martina Cerhy, klienta Scott & Weber, ze společnosti Dorak. Malým slečnám moc gratulujeme!

Tým Scott & Weber všem zúčastněným děkuje za navození krásné atmosféry a bude se těšit na další setkání  při nejrůznějších příležitostech.