PoradnaKde a jak si v Praze pronajmout levné kanceláře?

Začínáte s podnikáním a hledáte v Praze levné kanceláře k pronájmu? Máte zavedenou firmu a způsob vašeho podnikání nevyžaduje, abyste byli v kanceláři každý den? Hledáte proto levné, ale přesto prestižní kanceláře k pronájmu v Praze? Jaké jsou možnosti a kde takové kanceláře v pražské metropoli najdete?

Byznys je v době digitálních a komunikačních technologií možné realizovat téměř kdekoli. Přesto se některé dny potřebujete potkat s kolegy nebo s klienty, a proto hledáte pronájem levné kanceláře v Praze. Dostupné kanceláře s minimem nákladů jsou v současné době stále více poptávané. Nízká cena ale rozhodně není na úkor vybavení, prestiže nebo dopravní dostupnosti kanceláří.

Levná kancelář je zařízená kancelář

Pronájem levné kanceláře v Praze se nepojí pouze s placením nájmu, ale také se vstupními náklady, které souvisí se zařízením kanceláře. Odhad nákladů na vybavení kanceláře se různí, ale zpravidla se pohybuje v řádech tisíců až desetitisíců korun. V některých případech je třeba klasickou kancelář vymalovat, vybavit kobercem, zajistit internetové připojení, zakoupit kancelářský nábytek a kancelářskou techniku, jako je třeba tiskárna.

Zařízení vlastní kanceláře stojí nejen peníze, ale také čas. Zajímavým řešením jsou proto tzv. startovací kanceláře nebo levné vybavené kanceláře, jež si pronajímají jak start-upové projekty, tak i zavedené společnosti. Výhodou levné kanceláře není pouze cena. Kanceláře jsou už vybavené, firmy mohou začít ihned podnikat a využít kompletní zázemí i služby, ať už jde o recepci, tiskárnu, vybavené kuchyňky, zasedací místnost, nebo úklid kanceláří. Ve výsledku zaplatí za takto vybavenou kancelář jen zlomek ceny v porovnání s klasickými prostory.

Kromě úspory nákladů získají firmy také prestižní adresu. Vybrané levné kanceláře jsou totiž pronajímané v žádaných lokalitách v Praze. Zpravidla jde o kancelářské budovy a business centra, kde sídlí i mezinárodní korporace nebo zavedené společnosti zvučných jmen. Úspěšný byznys se mimo jiné odvíjí i od toho, jak na svého obchodního partnera zapůsobíte. Vhodně zvolená firemní adresa je totiž přesně tím, co může o uzavření kontraktu rozhodnout.


Výhody spojené s levným pronájmem vybavené kanceláře


 • Možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu.
 • Plně vybavená kancelář – ihned můžete začít podnikat.
 • Lze navyšovat pronajatou plochu dle aktuálních potřeb.
 • Cenově výhodnější oproti pronájmu klasických kanceláří. ?
 • Kanceláře s přístupem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
 • Samozřejmostí jsou služby recepce, ostrahy, bezpečnostní systém.
 • Denní Úklid kanceláří, společných prostor, vybavených kuchyňek, funkční servisovaná zařízení.
 • Přijímání a vyřizování hovorů jménem společnosti klienta.
 • Internetové připojení i pro nejnáročnější klienty s IT podporou a servisem.
 • Možnost umístění sídla společnosti.
Podívejte se na naši nabídku

Dostupné, startovací a levné kanceláře v Praze

Cenově dostupné kanceláře v Praze najdete po celé metropoli. Levné kanceláře jsou k dispozici na Praze 1, Praze 4, Praze 5 a Praze 10. Nabídka lokalit je pestrá, záleží tedy pouze na preferenci klienta.

 • Revoluční 7 (Praha 1) – levné kanceláře si lze pronajmout i v samotném historickém centru Prahy. Ulice Revoluční a moderní business centrum představuje skvěle dostupnou a prestižní lokalitu pro podnikání.
 • Budějovická alej (Praha 4) – cenově dostupné kanceláře jsou strategicky umístěné u stanice metra C Budějovická s přímým napojením na dálnici D1 a Pražský okruh.
 • Anděl Park Smíchov (Praha 5) – moderní kanceláře na Andělu jsou plně vybavené a lze je pronajmout za výhodnou cenu. Místo nabízí skvělou občanskou vybavenost a mnoho nadnárodních společností v okolí.
 • Garden Eleven (Praha 10) – levné a moderní kanceláře v širším centru Prahy jsou skvěle dostupné MHD i autem (volné a hlídané parkování).

Kolik stojí pronájem levné kanceláře v Praze?

Záleží na vašich preferencích a na zvolené pražské lokalitě. Například v samotném centru Prahy si lze pronajmout denní kancelář pro 1 až 2 osoby jen za 1 000 korun za den. Za menší plně vybavenou kancelář přístupnou 24 hodin denně 7 dní v týdnu zaplatíte v centru Prahy 12 000 korun měsíčně. Cena kanceláří je komplexní a zahrnuje nejen poplatky spojené s nájmem - tedy energie, vodu, vytápění, klimatizaci, zahrnuje však také kvalitní vybavení kanceláře, možnost umístění sídla společnosti a v neposlední řadě základní služby profesionální recepce centra.

Podívejte se na naši nabídku

Nezávazná poptávka

Zašlete nám svůj dotaz a nezávaznou nabídku obdržíte obratem nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle:
601 389 500
800 550 570 (zelená linka)