Flora Office center

Pronajměte si plně vybavenou kancelář ve výjimečném multifunkčním centru v Královských Vinohradech. Kousek od historického centra Prahy, se skvělou dopravní dostupností a možností parkování.

Popis budovy Flora Office center

Plně vybavené kanceláře ihned k pronájmu v rámci multifunkčního obchodního centra na Praze 3 v Královských Vinohradech jen 2 km od historického centra Prahy se skvělou dopravní dostupností a možností parkování. 

Špičková kancelářská budova kategorie A  v rámci multifunkčního centra Flora Office center na Královských Vinohradech jedinečným způsobem spojuje kancelářské prostory s nákupní pasáží.

Vstup do budovy je uveden reprezentativní halou s recepcí a zázemím pro krátké posezení. Vstoupit do centra lze přímo ze stanice metra Flora (linka A). Zajištěno je i pohodlné parkování se 750 parkovacími místy v podzemních garážích. Budovu střeží centrální systém ostrahy s CCTV. K dispozici je dostatek kaváren a restaurací. 

Popis našichKANCELÁŘSKÝCH PROSTOR

 • Designové kancelářské centrum plně vybavených kanceláří o ploše 1 060 m2 kancelářských prostor s flexibilním využitím dispozic. Vás i vaše obchodní partnery okouzlí velká 800 m2 terasa s nádherným výhledem na Prahu.
 • Unikátní propojení kanceláří se špičkovým obchodním centrem (130 obchodů - kavárny, restaurace, obchody, služby na ploše 20 000 m2.
 • 35 plně vybavených kanceláří  vybavených novým moderním nábytkem k okamžitému pronájmu s přístupem 24 hod denně/ 7 dní v týdnu.
 • 3 moderní zasedací místnosti vybavené audio vizuální a prezentační technikou s kapacitou až 15 osob.
Chci vědět víc

Atraktivní adresa centra

Praha 3, Flora
Vinohradská 2828/151,130 00 Praha 3-Žižkov,
Vchod C z ulice Jičínská - 7 patro
Mobil: +420 727 922 005
Telefon: 226 296 100
Email: atriumflora@scottweber.cz

Dopravní spojení

Auto
Loc: 50°04'40.9"N 14°27'40.4"E
s 750 parkovacími místy v podzemních garážích v budově.

Metro
Zelená trasa A, stanice Flora

Bus
Linka 136, 175 zast. Flora

Tram
Linka 5, 10, 11, 13, 16, 51, 55, 58, zast. Flora

Popis lokality Flora Office center

Multifunkční Flora Office center je situované v atraktivní lokalitě Královských Vinohrad na Vinohradské ulici v Praze 3. Výhodou je umístění pouhé 2 km od samotného historického srdce Prahy, stejně jako výborná dopravní dostupnost. V ulici Vinohradská staví tramvaje č. 5, 10, 11 a 16. Zastávku zde má autobus č. 136 (Kobylisy-Jižní Město) a 175 (Florenc-Sídliště Petrovice). Do kancelářské části budovy lze vstoupit přímo ze stanice metra Flóra (trasa A) nebo dalšími dvěma vchody. Perfektní je také silniční napojení na Pražský okruh a pražskou magistrálu. S ohledem na lokalitu a velké terasy s jedinečným výhledem na Prahu působí kanceláře luxusním dojmem.  Multifunkční centrum Flora Office center je rozhodně dobrou firemní adresou, své zázemí tady už našly společnosti, jako je Danone, a.s., Reckitt Benckiser, spol. s r.o. Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o., INSIA a.s. nebo Kajima Czech Design and Construction s.r.o.  V okolí centra jsou hotely, banky a další služby.

Naše reprezentativníkancelářská centra

 • Praha 1
  Revoluční 7

  Prestižní lokalita v historickém centru Prahy, a to přímo u metra "B". V blízkosti najdete OC Palladium, Kotvu a mnoho stylových restaurací.

  Praha 1
  Revoluční 7

  36 kanceláří
  2 zasedací místnosti

 • Praha 1
  Na Příkopě

  Jedna z nejprestižnějších
  adres v Praze. Budova oceňovaná architekty. Jen několik metrů od Václavského náměstí.

 • Praha 4
  Budějovická

  Moderní centrum přímo na metru "C", umístěné v největší kancelářské oblasti Prahy s přímým napojením na dálnici D1.

  Praha 4
  Budějovická

  36 kanceláří
  2 zasedací místnosti

 • Praha 5
  Anděl-Smíchov

  Skvěle dopravně dostupná budova kategorie "A" v nejprestižnější pražské business lokalitě Anděl - Smíchov v Praze 5.

  Praha 5
  Anděl-Smíchov

  54 kanceláří
  3 zasedací místnosti

 • Praha 10
  Kubánské náměstí

  Klidné centrum v moderní budově uprostřed zeleně nabízí nejlevnější zařízené kanceláře. Možnost stravování přímo v budově.

  Praha 10
  Kubánské náměstí

  32 kanceláří
  1 zasedací místnost

Více článků

Nezávazná poptávka

Zašlete nám svůj dotaz a nezávaznou nabídku obdržíte obratem nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle:
601 389 500
800 550 570 (zelená linka)